KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-05-15

Urodzinowa impreza Radia Piekary 88,7 FM za nami!

Radio Piekary skończyło 26 lat, nie mogło się zatem obyć bez wielkiej imprezy z tej okazji. Przez trzy dni koncertów pod Kopcem Wyzwolenia pojawiło się mnóstwo mieszkańców Piekar Śląskich, ale też gości z całego regionu. Wśród gwiazd znaleźli się: Cleo, Baciary, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Long & Junior i Dejw. Piekarzanie jak zwykle bawili się wyśmienicie: „Robi to furorę i Piekary są sławne. Grajcie jak najdłużej. Dziękujemy bardzo, że jesteście”, „Kochamy Was”, „Polecamy Radio Piekary, bo jest najlepsze!”

Wielkie hity, znane i lubiane zespoły oraz fantastyczna atmosfera! Tak w największym skrócie można opisać wszystkie dni 26. urodzin Radia Piekary, które rozpoczęły się w piątkowe popołudnie i potrwał do późnych godzin wieczornych w niedzielę u stóp Kopca Wyzwolenia.

Pierwszego dnia na muzycznej scenie pojawili się Pablo S, Pabian i Franczesko, Vibe House Club z Dawidem Artystą i Wac Toja. Druga część wieczoru należała, najpierw do Soni Maselik, zaś gwiazdą wieczoru, która porwała do zabawy publiczność była Cleo.

Drugi dzień to występy: Lajkers, Pablo, Discoboys, Long & Junior, Shantal oraz gwiazdy wieczoru Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Chyba najbardziej wyczekiwany artysta, którego wiele razy mieszkańcy chcieli zaprosić do Piekar Śląskich. Tym razem się udało.

Ostatniego dnia na scenie zaprezentowali się: Skorusa, zespół Baciary, Marioo, Faster i na zakończenie imprezy Dejw.

Każdego dnia urodzin do zabawy rozgrzewali DJ-e Adam Gruca i Brajan Borgowski, a Hello Party było świetną okazją do tego, by wprowadzić się w taneczny nastrój. Sprawdźcie sami – niesamowite muzyczne imprezy w każdy wieczór na 88,7 FM.

Na terenie Kopca rozstawiono też lunapark czyli największe objazdowe wesołe miasteczko pełne zabawy i animacje dla dzieci. Nie mogło też zabraknąć strefy gastronomicznej.

W imieniu całej rodziny Radia Piekary dziękujemy, że byliście z nami podczas urodzinowego party. Radio skończyło 26 lat, ale przy tak wiernej i żywiołowej publiczności, bez wątpienia doczeka setnych urodzin, czego oczywiście gorąco życzymy już teraz!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PIEKARZANIN
PIEKARZANIN
8 miesięcy temu

Mam pytanie
Czy w przyszłym roku do PRZEBOJOWYCH URODZIN RADIA PIEKARY
dołączą DNI PIEKAR ŚLĄSKICH?

Marek
Marek
8 miesięcy temu

A może by tak coś innego a nie tylko disco polo, jakieś mocniejsze brzmienie. Albo już pani prezydent zapomniała jak chodziła po mosirze w skórach.

Mezhell
Mezhell
8 miesięcy temu
Reply to  Marek

Zapomnij. Faroż rządzi w tym mieście, więc zgodnie z czarną tradycją, ze sceny mogą lecieć teksty w stylu “dziewczyneczki pokazujcie majteczki”, ale już cięższa muzyka nie, po satanistyczna. A Piekarska władza przyklaskuje i dzwoneczki do kapliczki funduje.

Piotr
Piotr
8 miesięcy temu
Reply to  Marek

Mocniejsze brzmienie = mniejsza publiczność

Adam
Adam
8 miesięcy temu
Reply to  Marek

W piątek to ostro przesadzili z tymi przekleństwami i to jeszcze o takiej porze że rodzice z dziećmi byli i musieli tego debila ze sceny wysłuchiwać, ktoś weryfikuje te zespoły?
Rozumiem, że młodzież dobrze się bawiła, ale oni mogli sobie po 21 takich zespołów słuchać.

Arkadiusz
Arkadiusz
8 miesięcy temu

“Tam również usłyszycie jego piosenki”
No raczej nie, czy Pan słucha w ogóle tego radia?
Regularna playlista do złudzenia przypomina RFM i Zetkę, niczym się nie wyróżnicie w aglomeracji, dawniej graliście chociaż dobre disco polo, a teraz to już dno totalne, jeszcze tylko Gruca was ratuje i to on powinien decydować o muzyce w tym radiu.

Last edited 8 miesięcy temu by Arkadiusz