KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-30

Wielka Gala 2008 – relacja

   Najpiękniejszą Piekarzanką – Miss Piekar Śląskich została… Dominika Kardaś. Były łzy szczęścia, były uściski, gratulacje i kwiaty. Były nagrody. Były także zaskakujące zwroty akcji i niespodzianki. Miss odebrała nagrodę – wycieczkę do Włoch, ale na wakacje wyjechała także Miss Level – Alicja Werner. Spontaniczna, niezaplanowana nagroda – sprawiła szczęśliwej Miss wiele radości.
   Frekwencja przeszła nasze oczekiwania – kilkaset osób nie tylko wypełniło salę, ale właściwie ją zablokowało. Zabrakło miejsc siedzących, krzeseł i ław. Popełniliśmy masę błędów organizacyjnych. Ale i tak było warto. I nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje. Dzieje się. I nawet jeśli jest jeszcze wiele do poprawy myślę, że zrobiliśmy krok w dobrym kierunku.

   Big Band – “Darek Band” z Chorzowa zrobił na wszystkich wielkie wrażenie. Fantastyczny podkład muzyczny, rewelacyjne minikoncerty swingowy i rozrywkowy, wspaniała wokalistka – Magda Krzywda. Piękne, naprawdę piękne dziewczyny i wspaniała atmosfera. Kto nie był – już dziś może żałować.

   Były problemy – niemal uciekła nam korona dla Miss i trzeba było jej szukać, zabrakło krzeseł i musieliśmy pożyczać – w ostatniej chwili. Wszystko na wariackich papierach. A jednak się udalo. I jeszcze zebraliśmy pieniądze dla dzieci – z piekarskiej ochronki. Może nie jest to astronomiczna kwota – ale 2 250 złotych to jednak nie mało.
   Nie było to proste przedsięwzięcie. Nie udałoby się – gdyby nie pomoc wielu osób. Byliśmy zmęczeni, mieliśmy wpadki, ale i tak mieliśmy wiele satysfakcji. A następne wybory najpiękniejszej – za rok. Z jeszcze większym, mam nadzieję, rozmachem…

 

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments