KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

Bartosz Szołtysik

Rodowity Piekarzanin. Szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Prywatnie jak i zawodowo całe życie związany z Piekarami Śląskimi, gdzie prowadzi działalność gospodarczą. Społecznik, wolontariusz aktywnie działający na rzecz miasta w wielu wydarzeniach. Do sukcesów na tym gruncie zalicza dwa zgłoszone zwycięskie projekty w I oraz II edycji Budżetu Obywatelskiego dzięki którym powstał piękny plac zabaw dla dzieci oraz park przy ulicy Roździeńskiego.

Pasjonat biegania oraz sportowego trybu życia. Założyciel jednej z największych grup biegowych w Polsce Stowarzyszenia “Lecymy Durś” (gdzie pełnił do czasu wyboru na radnego funkcję prezesa), która to dumnie reprezentuje Piekary Śląskie na zawodach sportowych w całym kraju.

Organizator Charytatywnego Biegu “Pomagamy Durś”. Współorganizator Sportowego Mikołaja oraz Sportowego Dnia Dziecka. Współtwórca Cyklu Biegów Po Sąsiedzku realizowanego wraz z grupami biegowymi z Radzionkowa, Miechowic oraz Świerklańca. Organizator darmowych biegowych treningów dla mieszkańców miasta.

W wyborach samorządowych 21 października 2018 r. uzyskał mandat radnego Rady Miasta z okręgu 3. W kadencji 2018-2023 jest członkiem komisji: Edukacji, Kultury i Sportu; Społecznej (wiceprzewodniczący);

Link do wszystkich wniosków i interpelacji: https://bip.piekary.pl/?c=1034 

Kontakt:

501-703-807

bartek.szoltysik@gmail.com

Złożone wnioski i interpelacje:

← Powrót