KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-12-28

Piekary: forum dyskusyjne

Piekary: forum mieszkańców miasta, czyli moje forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. To miejsce, gdzie nieco łatwiej jest śledzić dyskusję w poszczególnych wątkach pojawiających się na blogu. Strona dostępna jest z menu głównego mojej strony oraz bezpośrednio pod adresami:
– piekary.forum.krzysztofturzanski.pl
– forum.krzysztofturzanski.pl.
Piekary: forum mieszkańców miasta nie wymaga logowania się, rejestracji, podawania swoich danych osobowych itp. Rozmawiamy dokładnie tak jak na blogu. Kto chce może zabrać głos w dyskusji lub założyć temat. Dwie główne kategorie to:- Piekary: Dyskusje z bloga (czyli przeniesienie dyskusji z bloga na forum)
– Piekary: Forum mieszkańców (tematy i dyskusje zapoczątkowane przez mieszkańców)
Statystyka: 1462 posty, ponad 100 tematów, 20 000 odwiedzin. Zapraszam do dyskusji.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
blaukluiv
9 lat temu

Dzięki za info o forum 🙂 Statystyki jak na tak niszową tematykę są dobre, sporo ludzi się interesuje Piekarami widzę 🙂

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Nie wymaga logowania, ale wymaga ręcznego przerzucania komentarzy przez autora jak widzę :P.

Anonim
Anonim
9 lat temu

Aż tak kiepsko z zaangażowaniem że trzeba się posuwać do tanich chwytów jak rezygnacja z obowiązku rejestracji? Forum to forum, skoro nie chciano się rejestrować, to znaczy że ludzie mieli to w ….. W komentarzach wypowiadają się jedni i ci sami, anonimowi poplecznicy opozycji. Podobne zasady mają być zaprowadzone na forum a to oznacza jedno…….

Czytelnik
Czytelnik
9 lat temu
Reply to  Anonim

Ludzie nie chcą dzielić się swoimi danymi osobowymi, zapamiętywać kolejnych loginów i haseł. Jesli dyskusja jest anonimowa, to po co komu takie dane? Może nie chcę, żeby administrator miał moje namiary. A co do popleczników, to są… jednej i drugiej strony. Ale też są zwykli ludzie mający swoje zdanie i odwagę zabrać głos w dyskusji. Więcej osób czyta niż komentuje.