KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2023-03-10

Mój blog – moje zasady

Kilka zasad, którymi rządzi się ten blog – miejsce, w którym przekazuję Wam informacje, przedstawiam mój punkt widzenia i udostępniam przestrzeń do dyskusji o Piekarach Śląskich!

– Komentarze są moderowane i te naruszające zasady współżycia społecznego oraz regulaminu są usuwane.

– Komentarze moderowane są raz dziennie – w godzinach porannych.

– Na blogu nie ma miejsca na wulgaryzmy, chamstwo, pomówienia i obrażanie rozmówcy, więc jeśli nie akceptujesz tych zasad nie marnuj swojego czasu i nie pisz. Znajdź dla siebie inną przestrzeń.

– Nie publikuję komentarzy zaczynających się od „podobno”, „czy to prawda”, „słyszałem” – za którymi pojawiają się różne, niestworzone historie dotyczące innych ludzi (czy to prawda, że bije pan żonę). Podobno, czyli nie wiesz. Jak nie wiesz – nie pisz. Nie obrażaj, nie pomawiaj innych.

– Jeśli nie widzisz swojego komentarza są dwie możliwości, albo jeszcze nie został zatwierdzony – wtedy poczekaj cierpliwie na publikację, albo naruszył zasady obowiązujące na blogu, wtedy przeczytaj regulamin i sprawdź co poszło nie tak i spróbuj napisać go inaczej,

– Mój udział w dyskusji jest ograniczony, ale minimum raz w tygodniu, w każdy poniedziałek sprawdzam komentarze i odpowiadam na pytania skierowane bezpośrednio do mnie, proszę nie oczekiwać odpowiedzi tu i teraz – blog jest narzędziem i prowadzę go w ramach czasu wolnego, a nie spędzam tu 24h prowadząc punkt informacyjny.

 

Miłej lektury i spokojnej dyskusji.

 

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments