KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-02-17

Radio Piekary w… TVS

Coraz częściej media cytują lub powołują się na Radio Piekary. Gazeta Wyborcza czy Polska Agencja Prasowa nie budzą takich emocji, jak… TVS, który posiada własną, w dodatku konkurencyjną stację radiową.

Zobaczcie materiał TVS, w którym pojawia się obszerne wideo z codziennej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary. Mała rzecz, a cieszy…

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

‘niezależna’ to akurat średni źródło informacji… Równie dobrze by można cieszyć się z cytowanie przez Frondę…

Radio
Radio
5 lat temu
Reply to  Krzysztof

Źródłem jest RP

Piekarzanka
Piekarzanka
5 lat temu

Czyli dobrze znana teoria -nieważne co i kto- byle gadają…powoływać się na Bieńkowską??? To przesada- a kto z nią rozmawiał? Pan Zasada? No to mu wyszło -muszę przyznać 🙂 Toć to przecież karierowiczka, która na niczym się nie zna.
Skąd w ogóle ją Pan wyczarował??? Nowa ,, gwiazda” radia ;-)? Chyba, że o to chodziło…tak też można się lansować 🙂

Piekarzanka
Piekarzanka
5 lat temu

Media i dziennikarze podejrzewam, że wszyscy o tym wiedzą żywią się tym co przynosi życie.
A gdy nic się nie dzieje trzeba improwizować.
I mogą obrazować to każde na swój sposób (zależy w czyich są rękach).
Kiedyś spotkała mnie taka sytuacja, brałam udział w konkursie i zajęłam 3 miejsce
a na zdjęciach wyszło- jakbym była pierwsza -głupi to zawsze ma szczęście 🙂
Cieszy mnie to, że Pan mimo czasem niekorzystnych komentarzy publikuje je- a nawet czasem potrafi
przyznać się do błędu. Któż ich nie popełnia? I to trzeba szanować.

Zuzia
Zuzia
5 lat temu

Czyzby???? Himalaje hipokryzji

Piekarzanka
Piekarzanka
5 lat temu
Reply to  Zuzia

Można też to nazwać dyplomacją, lub jak ktoś woli pokorą, następny powie że to cwaniactwo- a inny, że kłócą się o pietruszkę.Wyobraża sobie Pani gdyby Trump nacisnął guzik- a Kim Dzong Un użył broni atomowej? Nawet maseczki antysmogowe by nie pomogły. Więc nie ma sensu się przegadywać i kropka! Wiadomo, że nie ma świętych na tej ziemi- dajmy na to taki ojciec Rydzyk. Ale trzeba przyznać, że wiele rybek nałapał…i kasy…przy okazji…Czy to nie jest czasem większy szczyt hipokryzji?

P Śl
P Śl
5 lat temu

Ale pitolenie, a na co się mieli powoływać skoro dana informacja padła tylko w radiu piekary ? Gdyby coś padło tylko w TVS albo radiu silesia to tak samo by się radio piekary powołało. Robienie szumu o nic. Mnie oprócz słuchania czasem tych wywiadów w zasadzie niczym innym póki co nie zachęciło to radio. Tworzy pan rzeczywistość rodem z TVPropaganda – nie powołamy się na Polsat i TVN, bo to telewizje “totalnej opozycji”, litości.

Krzysztof Turzanski
Krzysztof Turzanski
5 lat temu
Reply to  P Śl

Właśnie o to chodzi, że różne rzeczy padają właśnie tylko na naszej antenie, albo po raz pierwszy na naszej antenie. I to my jesteśmy źródłem informacji cytowanym przez inne media. Całkowicie nie rozumiem końcówki Pana wypowiedzi, bo po prostu nie trzyma się kupy. Podałem fakt, który mnie osobiście cieszy, bo potrafię się cieszyć małymi rzeczami. Nikt Pana nie zmusza do dzielenia ze mną tej radości.

P Śl
P Śl
5 lat temu

Nie trzyma się kupy ? “Gazeta Wyborcza czy Polska Agencja Prasowa nie budzą takich emocji, jak… TVS, który posiada własną, w dodatku konkurencyjną stację radiową.” Mają się nie powoływać, bo to konkurencja ? To brzmi jakby ktoś z TVP to pisał. Dziś oni was, jutro wy ich, nie wiem co w tym specjalnego. I w zasadzie powiedziałbym podobnie, że po prostu to cytowane przeze mnie zdanie też jakoś się dla mnie specjalnie kupy nie trzyma.

LOL
LOL
5 lat temu

To raczej nic, czym powinien się Pan zachwycać. TVS nie jest w żaden sposób opiniotwórcze i obecnie dogorywa głównie z telezakupami w roli głównej….

Damian Harazim
Damian Harazim
5 lat temu

TVS cienko wiadomościami żyje, bo w internecie wspomaga się wydarzeniami spoza Śląskiego, a z własnego ogródka wieści nie ma. Radio Piekary dla TVSu to ratunek newsowy.

P Śl
P Śl
5 lat temu
Reply to  Damian Harazim

TVS nie jest kierowane tylko do Śląska raczej. TVS nadaje na satelicie, na lokalnym multipleksie z Bytkowa, ale także ZTCP w lokalnym multipleksie z PKiN. Te kilka baniek za nadawanie to raczej nie tylko dla Ślązaków mieszkających w Warszawie płacą.