KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-07-22

Wczoraj dyskoteka – dziś bawimy się dalej

Przyznam, że nie wszyscy byli przekonani do tego pomysłu, a okazał się rewelacyjny. Tańcom i zabawie nie było końca. Co myślicie, żeby dj Gruca zagrał nam także za rok? Dyskoteka była całkiem udanym zakończeniem drugiego dnia. Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Dziś dzień rodzinny i myślę, że będzie rekord frekwencji. Pogoda rewelacyjna – może nawet ciut za ciepło, ale przygotowaliśmy dla Was darmową wodę.

O 15.00 FESTIWAL SKRZYDŁA, czyli gwiazdy śląskiej estrady we wspólnych występach z osobami niepełnosprawnymi. Fantastyczna, wzruszająca impreza organizowana od lat przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, która zasłużenie wróciła na dużą scenę podczas Dni Piekar Śląskich!

O 17.00 wyjątkowy występ Mirosława Szołtyska – na żywo z orkiestrą rozrywkową Darek Band. To coś, co miłośnicy śląskiej muzyki po prostu muszą zobaczyć. W takiej aranżacji i w takim wykonaniu jeszcze Mirosława Szołtyska nie słuchaliście.

O godzinie 18.00 rozbawi publiczność Kabaret Nowaki, a o 19.30 zaśpiewa dla nas Michał Szpak. Kontrowersyjny? Być może. Ale głos to chłopak ma, nie można mu tego odmówić.

21.00 występy gwiazd kończy zespół Bracia.

A na zakończenie całego świętowania pokaz laserowy – ok. godziny 22.30. Do zobaczenia.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments