KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2020-03-23

Dni Piekar Śląskich 2020 – NIE BĘDZIE!

W związku z zaistniałą sytuacją zdecydowaliśmy odwołać Dni Piekar Śląskich. Są dwa powody: nie ma pewności, że imprezy masowe będą mogły się odbywać w wakacje, a poza tym są to spore środki, które można przekazać szpitalowi na walkę z koronawirusem.

Myślałem, że decyzja wzbudzi kontrowersje, ale nie doceniłem mieszkańców. Nie dość, że Państwo pozytywnie oceniacie ten ruch, to jeszcze wielu z Was proponowało, żeby wzorem innych miast wprowadzić to rozwiązanie. Dziękuję! Razem przetrwamy koronawirusa.

Jeśli chodzi o imprezy, być może uda nam się zorganizować we wrześniu festiwal disco-polo i będziemy świętować zwycięstwo nad wirusem. Trzymajcie kciuki, żeby tak było.

A tymczasem… siedzimy w domu, unikamy kontaktu z innymi ludźmi i trzymamy się zdrowo!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piekarnik
Piekarnik
2 lat temu

Brawo Ty brawo my i wszystko w temacie bardzo słuszna decyzja

Arleta
Arleta
2 lat temu

Bardzo słuszna decyzja . Na zabawę przyjdzie jeszcze pora jak wyjdziemy z tej epidemii. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia u cierpliwości , abyśmy to przerywali

Rostowsky
Rostowsky
2 lat temu

Najwyższy czas w świetle epidemi. Trzeba bylo w poprzednich latach odwoływać imprezę jak sie nie ma kasy, a nie tylko zadłużać na potęgę miasto. Kredycik, kredycik weź Pan kredycik A teraz nie ma na szpital co nie wiedzieli rządzący ile kosztuje utrzymanie. Może władze miasta wraz z większościa rzadzacych radnych klakierów spłacą kredyt? Może oddadzą diety?? Może wreszcie ktoś z miasta poniesie konsekwencje za zadłużenie. Ani grosza premii za długi których narobili. Ja w gospodarstwie nie mam i długów i ze skromnej pensji staram się trochę odłożyć i nie żyć ponad stan. Tak mnie uczyli. Ale chciwi liberałowie zawsze chcą więcej i więcej mamony. Może po chorobie covid- 19 coś zrozumieją chciwy ludzie zerujący na społeczeństwie. “Pinyndzy nie ma i nie będzie.”

berga
berga
2 lat temu

Jezeli to nie jest tajemnica, to ile i kiedy szpital dostanie pieniadze, ktorych tam brakuje prawie na wszystko?

berga
berga
2 lat temu
Reply to  berga

ile kosztowaly Gwiazdy Dni Piekar ? bo, na moje oko calkiem niemalo, prawda?

Dominika
Dominika
2 lat temu

Może to będzie początek końca tych imprez. Warto się nad tym zastanowić, zwłaszcza tu na Śląsku, gdzie Dni Miast mamy tyle ile miast. A czy to jest potrzebne? Nie szkoda takich dużych pieniędzy?

Krystian
Krystian
2 lat temu
Reply to  Dominika

Jestem za. Wreszcie by stado nawaleńców przestało się pchać do klatek, żeby tylko się tanio nachlać i iść już na MOSiR krzywym krokiem.