KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-09-17

Orla Perć

Okienko pogodowe wykorzystane maksymalnie. Niemal 30 km w nogach, prawie 2 km przewyższeń, 12 godzin w trasie i najtrudniejszy szlak w Tatrach. Trochę zmęczeni, ale zadowoleni, bo widoki… one zapierają dech w piersi.

Co jest takiego magicznego w górach? Trudno powiedzieć. Albo się to kocha, albo nienawidzi. Za każdym razem kiedy w ciemności wyruszamy na szlak, oczywiście jest zimno jak diabli, a przed nami cały dzień wspinaczki zastanawiam się dlaczego to robię. Kiedy człowiek stoi na szczycie myśli są jednak zupełnie inne.

Powroty są trudne – tutaj już nie ma adrenaliny, a jest zmęczenie. Za to już w samochodzie pada to pytania: gdzie następnym razem?

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia P
Gosia P
7 dni temu

Zaje…! Przeszliśmy w tym roku z Murowanca przez Zawrat na Swinice! Dwa z trzech marzen spelnione. A Orla Perc z Kasprowego juz nie mozna przeciez.. jak to zrobiliście? 😉 a no i jeszcze jedno: Chopie trzymej się tych lancuchow a nie filmuj, jerona

Arkadiusz Zorychta
Arkadiusz Zorychta
7 dni temu

No pogratulować. Szkoda, że w pracy nie ma tyle zapału i sukcesów. I tak, oto mamy dream team, jedna ciągle biega, drugi non stop wypoczywa, pracować nie ma komu i miasto w ruinie. Zaraz napisze Pan, że to w czasie wolnym. Ja bym nie umiał tak, olać czegoś co jest nie dokończone, nie działające i po prostu sobie wyjechać w góry. Ale inna liga.

Damian Harazim
Damian Harazim
7 dni temu

Jeżeli faktycznie taki z Ciebie pracownik, to startuj w wyborach. Będę sprawdzał czy w niedzielę o 17:00 będzie się w UM paliło światło w Twoim gabinecie

Romek
Romek
6 dni temu

Miasto w ruinie to Bytom albo Świętochłowice ale nie Piekary. Wyjedź czasem poza swoją dziurę !

lojz
lojz
7 dni temu

co jest z dodatkiem węglowym. byłem dzisiaj w urzędzie i nie ma kasy, jak nie ma kasy, bierzecie non stop kasę ode mnie, za czynsze, za pdatki, a jak macie coś dać to co. kpina!!!!!

lojz
lojz
6 dni temu

ciekawe że macie na duperele a nie macie obiecanych pieniędzy. pewnie znowu je przepisciliacie na jakieś pierdoly, pan się zastanowi co wyprawia, zgłoszę to na policje

Janek
Janek
6 dni temu
Reply to  lojz

Ty się zgłoś do lekarza

Damian Harazim
Damian Harazim
6 dni temu
Reply to  lojz

Zgłaszaj od razu!
Na Twoim miejscu zainteresował bym nawet jakieś media. Opisz im tę sytuację, niech ktoś ustali na co poszły pieniądze na 3000+.
Daj znać koniecznie co odpisali.
Nie ukrywam że mnie to interesuje 😀

Zatroskany
Zatroskany
5 dni temu

Dlaczego “premiera, posła” – nie łatwiej Panu zapytać Panią Senator?

Thomas
Thomas
6 dni temu
Reply to  lojz

LOJZ z pretensjami to powinieneś iść do PiSu , albo na do kurdupla z Żoliborza że nie ma pieniędzy !!!!!!!!!!!