KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2024-02-03

Piekarska porodówka w gronie najlepszych!

Po raz kolejny Fundacja “Rodzić po ludzku” opublikowała ranking najlepszych szpitali z oddziałami położniczymi, które polecają inne matki, pacjentki tych placówek. W edycja 2023 porodówka Piekarskiego Centrum Medycznego ponownie znalazła się w pierwszej dziesiątce – TOP10. Wielkie gratulacje!

Fundacja Rodzić po Ludzku po raz kolejny wyróżniła najlepsze szpitale położnicze w Polsce. Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku jest publikowany na stronie Fundacji Rodzić po Ludzku www.gdzierodzic.info/szpitale i stanowi zestawienie autentycznych doświadczeń dotyczących opieki okołoporodowej. Dane dostarczane są przez kobiety poprzez anonimową ankietę „Głos Matek”. Wyróżnione placówki w wysokim stopniu realizowały standardy opieki okołoporodowej i zapisy ustawy o prawach pacjenta. Czego wyrazem są zgromadzone punkty na profilu szpitala.

Tym bardziej cieszy nas sukces piekarskiego szpitala – na wysoką ocenę i bardzo dobre opinie codziennie pracuje doświadczony zespół medyków, a dodatkowo pacjentki przyciąga do szpitala nowoczesne wyposażenie sal, intymne i przyjazne warunki do przygotowania do porodu i podczas jego trwania, czy możliwość rodzenia dziecka w specjalnej wannie. Pacjentkami szpitala są nie tylko Piekarzanki, ale również kobiety z całego województwa. Życzymy, aby standard opieki i bezpieczeństwa pacjentek na oddziale położniczym piekarskiego szpitala utrzymywał się nadal na tak wysokim poziomie.

Ranking Szpitali – Gdzie rodzić po ludzku 2023

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
16 dni temu

No tak, rankingi. Pan je uwielbia, ale tylko te pozytywne. Ale, że Piekary są w czołówce rankingu miast w których mieszka się tragicznie to już nie wspominamy. Dobrego człowieka poznać po tym jak się zachowuje w sytuacjach kryzysowych, a nie gdy wszystko jest cacy.