2024-10-16
Ulica Ziętka w naprawie
Na ulicy Ziętka już wylany został nowy asfalt. Niestety, nie jest to kompleksowana naprawa drogi, do jakich przywykliśmy, ale naprawy wykonywane z resztek finansowych jakie pozostały nam na koniec roku. Staramy się przed zimą naprawić najgorsze odcinki. W przypadku Ziętka najbardziej spękany odcinek na jednym z pasów ruchu.
Nieco dłuższy odcinek i zakres prac to zaczynający się w poniedziałek remont ulicy Oświęcimskiej. Będzie też lepszy efekt końcowy, bo to prawie kilometrowy odcinek jednej z głównych dróg w mieście.
W komentarzach Państwo zgłaszacie różne zapotrzebowania i kierunki dalszych prac – co będzie możliwe postaramy się poprawić, zabezpieczyć, ale kolejne duże remonty to dopiero nowy budżet i przyszły rok.
Na Podmiejskiej wykonawca powoli kończy inwestycję – dziś twa malowanie pasów, oznaczeń i piktogramów na ścieżkach rowerowych. Coraz bliżej końca i ostatecznego efektu.
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
Ul. Czołgistów …
dokumentacja projektowa w trakcie realizacji …
Łącznie 6 wyrazów w komentarzach , a potrafi uszczęśliwić człowieka.
A czy w tej dokumentacji wpadł ktoś na projekt chodnika i oświetlenia?
projekt jest robiony kompleksowo