2015-11-08
Pożar kontenera przy remontowanej hali
Groźnie mógł wyglądać i zaniepokoił w niedzielę wieczorem pożar potężnego kontenera (skipu) zlokalizowanego tuż przy remontowanej hali sportowej w Brzezinach Śląskich przy ul. Drzymały. Zaalarmowana straż pożarna ugasiła w porę pożar samego konteneru i częściowo zajętej ogniem folii na rusztowaniu. Na szczęście straty okazały się niewielkie. Pęknięciu uległa nagrzana szyba okna w ścianie hali, stopieniu uległy też kable energetyczne z sieci oświetlenia ulicznego do naprawy którego niezwłocznie przystąpiło pogotowie energetyczne. Na miejscu oprócz służb ratowniczych i policji pojawili się również przedstawiciele Urzędu Miasta, dyrekcja MOSiR i MSP nr 14 znajdującej się tuż przy hali oraz jeden z radnych. Wszyscy zapoznali się z oceną sytuacji aby mieć pewność, że właściwie zostało zabezpieczone bezpieczeństwo okolicznych mieszkańców i mienie.


Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
na Starym Osiedlu jest trochę niebezpiecznych drzew, czasem jest strach gdyż jest szkoła blisko
No dokładnie szczególnie ul. Alojzjanów przy bloku nr 1 i 2. Już tak maja bardzo powykrzywiane gałęzie i tylko czekać aż całe się przewróci.
pozwolę sobie na komentarz w trochę innej sprawie, słysząc o tragedii w Sopocie zastanawiam się, czy, aby nie warto przypatrzeć się drzewom na Osiedlu Wieczorka, są pomiędzy blokami suche drzewa, może do wyciecia, lepiej być mądrym przed szkodą