KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-28

Stylizacja i wizaż-28 września 2007

Uczestniczki spotkań PFK wiedzą już jak pielęgnować cerę i ciało, jak wykonywać perfekcyjny makijaż i jak dobierać perfumy. Jednak aby być piękną i elegancką należy jeszcze zasięgnąć porady specjalisty w dziedzinie stylizacji ubioru i doboru fryzury. Kolejnym naszym gościem jest Irena Ziarnik – stylistka i wizażystka, absolwentka Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel.
Panie dowiadują się, że istnieje podział typów urody na 4 pory roku. Większość Polek stanowią panie lato. Ten typ urody charakteryzuje się jasną cerą, blond włosami i szaro – niebieskimi oczami. Panie o ciemnych włosach i oczach to typ zima określany również jako królewski, a typ jesień jako książęcy. Od określenia typu urody zależy dobór kolorów odzieży i biżuterii.
Ale to nie wszystko. Jak ukryć okrągły brzuszek? A jak brak wcięcia w talii? Odpowiedź na te pytania nie stanowiła trudności dla naszej specjalistki. Podobnie jak to o optyczne wydłużanie sylwetki czy wyszczuplenie nóg. Nie zabrakło prezentacji makijażu dziennego, który za pomocą paru trików można zamienić na wieczorowy.
Niespodzianką były receptury na domowe kosmetyki. Do ich przygotowania wystarczą produkty, które każda pani domu ma w lodówce i spiżarce.Tym razem nagrodami ufundowanymi przez sponsorów były dwie profesjonalne konsultacje ze stylistką, bony rabatowe do sklepu Gantos, biżuteria oraz kosmetyki firmy AVON.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments