KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-05-04

Święta Wielkanocne tuż, tuż…-23 marca 2018

Przygotowania do Wielkanocy muszą uwzględnić nabycie świątecznych dekoracji i ozdób. Marzeniem każdej pani domu jest aby były wyjątkowe i niepowtarzalne oraz żeby odmieniły dom czy mieszkanie po zimie. Najpiękniejsze ozdoby od lat oferują podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na kiermasz w ramach spotkania Piekarskiego Forum Kobiet forumowiczki czekają zawsze niecierpliwie. Tak było i tym razem: piękne kartki, stroiki, jajka, kurczaczki, baranki i masa innych śliczności, które błyskawicznie znalazły nabywców. Przypomnieć należy, że całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na potrzeby WTZ. Warto było zatem uczynić coś dobrego dla innych i do tego sprawić sobie wiele radości.

Ale to nie było wszystko. Naszym kolejnym gościem była mgr Katarzyna Rosicka rehabilitantka stale podwyższająca swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach organizowanych poza granicami kraju m.in. we Włoszech.
Nasz gość przyniósł ze sobą maty, na których pokazał kilka ćwiczeń relaksacyjnych i rozluźniających. Panie, które przyniosły ze sobą zdjęcia rtg mogły otrzymać poradę naszej specjalistki.

Spotkanie jak zawsze zakończyła loteria nagród ufundowanych przez naszych sponsorów.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments