KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-30

Wielka Gala 2009 – relacja

   Najpiękniejszą piekarzanką roku 2009 została dwudziestoletnia Anna Kuziemska. Koronę założyła jej ubiegłoroczna Miss Piekar Śląskich – Dominika Kardaś. Były łzy wzruszenia, gratulacje, uściski i proste, lecz piękne podziękowania nowowybranej Miss:
– “Kocham Cię mamo!”.

   Jury spośród siedemnastu kandydatek do tytułu wybrało pięć finalistek. Dziewczyny zaprezentowały się w olśniewających sukniach z Salonu Sukien Ślubnych i Wieczorowych KSYMENA z Tąpkowic. To był ostatni moment na podjęcie przez jury decyzji, która z nich ubierze koronę.

   Wybór nie był prosty. Wszystkie dziewczyny były piękne, pełne wdzięki i osobistego uroku. Z gracją prezentowały się na wybiegu, powodując westchnienia męskiej części widowni. Do występu przygotowały ich panie z Salonu Urody Q10, które zadbały o ich makijaż i fryzury.

   Wszystkie zaprezentowały się w sukienkach letnich (stroje własne), strojach kąpielowych i seksownej bieliźnie (LUXOR) i sukniach wieczorowych (KMS GABTOS i U EWY). Po czterech wyjściach jury wyłoniło pięć finalistek, któe wystąpiły w sukniach ślubnych (KSYMENA). A później… Później już tylko finał i wręczenie nagród, których pula przekroczyła w tym roku 20 000 złotych.

   W tym roku przyznaliśmy dziesięć tytułów: Miss Zatuszuj.pl, Miss FOTO, Miss PARRS, Miss AVON, Miss ORIFLAME (Miss Publiczności), Miss SKOK SKARBIEC, Miss PRZEGLĄDU PIEKARSKIEGO, II WICEMISS PIEKAR ŚLĄSKICH, I WICEMISS PIEKAR ŚLĄSKICH i oczywiści MISS PIEKAR ŚLĄSKICH 2009.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments