KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-30

Wielka Gala 2010 – relacja

   Wielka Gala Miss Piekar Śląskich 2010 i wielkie emocje już za nami. Korona najpiękniejszej piekarzanki nie należy już do Anny Kuziemskiej. Miss Piekar Śląskich 2009 przekazała ją aktualnej Miss Piekar Śląskich 2010 – Weronice Urbanowicz, która otrzymała zresztą także tytuł Miss Foto i Miss Avon. Nie obyło się bez łez wzruszenia i ogromnej radości. Oprócz tytułu, korony i satysfakcji Miss otrzymała także wspaniałe nagrody, w tym wyjazd na wakacje do Włoch ufundowany przez fi rmę LEVEL. 
   – Emocji nie brakowało. Do samego końca nie było wiadomo, która z kandydatek otrzyma tytuł najpiękniejszej. I nic dziwnego, bo o ten tytuł rywalizowały naprawdę śliczne dziewczyny – mówi Sława Umińska.
   Kandydatki zaprezentowały się w czterech odsłonach: we własnych sukienkach letnich, kostiumach kąpielowych ze Sklepu Luxor, sukniach wieczorowych ze sklepów KMS Gantos oraz Centrum Mody Ślubnej i Wizytowej A&B. Finałowa piątka w ostatnim wyjściu olśniła jury i widownię sukniami ślubnymi z Centrum Mody Ślubnej i Wieczorowej Ksymena z Tąpkowic. 
   – To była najlepiej zorganizowana impreza z dotychczasowych miss. Maciej Wąsowicz doskonale ją poprowadził, zmieściliśmy się w ramach czasowych – po prostu nie było błędów, które popełnialiśmy wcześniej. Myślę, że program artystyczny, który urozmaicał Wielką Galę także był interesujący – uważa Krzysztof Turzański.
   Jak co roku oprawę muzyczną imprezie zapewnił Big Band Darek Band z rewelacyjną wokalistką Magdą Krzywdą. Swoje umiejętności na scenie zaprezentował tancerz, piekarzanin Piotr Wymysło, a także reprezentaci sztuk walki, konkretnie systemu Seiseikai Yoshinkan Aikido oraz Shinkendo – szermierki japońskim mieczem.
   – Dla nas najważniejsze jest charytatywne znaczenie Miss Piekar Śląskich. Dzięki tej imprezie znów mogliśmy przekazać ponad dwa tysiące złotych na rzecz piekarskiej ochronki działającej przy Bazylice. To już łącznie ponad 8 tysięcy złotych na ten cel – cieszy się Sława Umińska.
   Na przyszły rok organizatorzy: Sława Umińska, Tomasz Wesołowski i Krzysztof Turzański zapowiadają jeszcze lepszą organizację i większy rozmach imprezy. No i znacznie większe pieniądze dla piekarskiej ochronki…

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments