KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2012-11-11

Zmiana adresu bloga spowodowała lekkie zawirowania oglądalności, którą stopniowo strona odbudowuje. Już w pierwszych daniach funkcjonowania ilość odwiedzin przekroczyła 250 wejść dziennie. Być może nowy blog wymaga pewnego oswojenia się z wyglądem i poszczególnymi funkcjami, ale myślę, że po kilku dniach wyda się Państwu przyjazny (bo taki jest).
W temacie komentarzy wyjaśniam, że logowanie nie jest konieczne – podobnie jak wcześniej można śmiało komentować anonimowo korzystając z “napisz odpowiedź”, choć jest też możliwość logowania i dyskusji nieco bardziej osobistej. Jak kto woli.
Kto stoi w miejscu – ten tak naprawdę się cofa. Dlatego idę na przód. Zmiana bloga zaowocowała wprowadzeniem nowych pomysłów (kolejne już w tym tygodniu pojawią się na stronie), ale także zwiększeniem się ilości wpisów. Mam nadzieję, że nadążacie Państwo z czytaniem…

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piekarzanin
Piekarzanin
6 lat temu

Ostatnio wszyscy się cieszyli gdy zatrudniono nowego prezesa PCM. Bo poprzednia prezes tylko wyciągała ręce po pieniądze. To samo robi nowy prezes, nie dość, że strata za I kwartał to kolejny wniosek o kolejny milion.