KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-01-15

21 finał WOŚP już za nami!

13 stycznia odbył się 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piekarski sztab mieścił się po raz kolejny w Miejskim Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Piekarach Śląskich. Wolontariusze wyruszyli na ulice miasta już we wczesnych godzinach porannych i kwestowali do późnego wieczora. Wśród wolontariuszy byli uczniowie MG3, MSP1 i 15, LO i ZSZ.
W gimnazjum od godzin popołudniowych odbywał się koncert finałowy. Wystąpili m.in.: przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1,zespół Ice Wind, wicemistrzynie Polski – zespół mażoretkowy Azaria, uczniowie i absolwenci MG3, zespół Soul Catcher i One Face oraz „gwiazda wieczoru” – zespół Oberschleisen. Przez cały czas czynna była kawiarenka, w której oferowano ciasta upieczone przez rodziców uczniów MG3 i MSP1. Można było się także posilić ciepłymi posiłkami darowanymi przez licznych sponsorów.
O godzinie 20.00 posłaliśmy Światełko do Nieba. Pieniądze są cały czas liczone. Do chwili obecnej – poniedziałek rano – naliczono około 48 tys. zł. Nie rozliczono jeszcze waluty obcej oraz kwoty z licytowanych przedmiotów.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się swoją pracą i darami w przeprowadzenie piekarskiego Finału!

Relacjonuje: Grażyna Deja

thumb4 thumb  thumb2 thumb12013-01-13-286 2013-01-13-289

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments