KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-02-19

Radio Piekary na miejscu drugim

Na drugie miejsce pod względem słuchalności w Aglomeracji Śląskiej awansowało Radio Piekary. Wynik za okres listopad/styczeń wynosi 12,9%. Gratuluję.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-piekary-wyprzedzilo-trojke-rmf-fm-liderem-w-aglomeracji-slaskiej

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
LUDZIE MYŚLĄCY (HOMO SAPIENS)
LUDZIE MYŚLĄCY (HOMO SAPIENS)
10 lat temu

Kiedys , zanim p. dyrektor “wyciepla szarpidrutow i wyjcow z R. Piekary ,byla audycja MTM, gdzie byly nagrania Led Zeppelin,Deep Purple, Budgie,Omega, byla tez audycja Jazz czyli Blues, Muzyczny Mikser , gdzie mozna bylo poslucac muzyki dla cywilizowanych ludzi……

obserwator23
obserwator23
10 lat temu

Łezka się ciśnie do oka za dawnymi czasami…..

obserwator23
obserwator23
10 lat temu

Trudno mi słuchać Radia Piekary, gdyż nie słyszałem tam utworów Led Zeppelin, Pink Floyd, Tangerine Dream, Porcupine Tree, Budgie, Deep Purple, Omega czy choćby naszych kapel : Test, Riverside, Kruk, Iluzjon, Openspace itd….Kierok itp. to ból dla moich uszu!

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

ja nad swoją babcią i mamą popracowałem ze skutkiem pozytywnym, radia Piekary słucha, ale nie wierzy wszystkiemu, dotarło do moich bliskich, że fajni prezenterzy “odeszli ” z radia, zaś najwazniejszy jest człowiek i przykazanie miłuj bliżniego ….

Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

A stare babcie ,wiem to po mojej mamie. A jak przemawia w audycji i naszych sprawach piekarski władca to ona wylizała by ten plastik Ja uważam iż następne wybory są jego ,no chyba że do tego czasu umrą osoby po 60-tce Brawo S….

wyborca40+
wyborca40+
10 lat temu
Reply to  Anonimowo

Nie chciałem tego głośno mówić 🙂 ale taka jest prawda. Na wiecu wyborczym Korfantego Kierok zaśpiewał swoje “przeboje” i babcie w ciemno na Stakora głosowały, nic ich więcej nie interesowało. A po wiecu zachwycały się cudnym głosem naszego trubadura z Piekar.

wyborca40+
wyborca40+
10 lat temu

A kto takiego radia słucha???