KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2013-02-19

Radio Piekary na miejscu drugim

Na drugie miejsce pod względem słuchalności w Aglomeracji Śląskiej awansowało Radio Piekary. Wynik za okres listopad/styczeń wynosi 12,9%. Gratuluję.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-piekary-wyprzedzilo-trojke-rmf-fm-liderem-w-aglomeracji-slaskiej

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wyborca40+
wyborca40+
9 lat temu

A kto takiego radia słucha???

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

A stare babcie ,wiem to po mojej mamie. A jak przemawia w audycji i naszych sprawach piekarski władca to ona wylizała by ten plastik Ja uważam iż następne wybory są jego ,no chyba że do tego czasu umrą osoby po 60-tce Brawo S….

wyborca40+
wyborca40+
9 lat temu
Reply to  Anonimowo

Nie chciałem tego głośno mówić 🙂 ale taka jest prawda. Na wiecu wyborczym Korfantego Kierok zaśpiewał swoje “przeboje” i babcie w ciemno na Stakora głosowały, nic ich więcej nie interesowało. A po wiecu zachwycały się cudnym głosem naszego trubadura z Piekar.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

ja nad swoją babcią i mamą popracowałem ze skutkiem pozytywnym, radia Piekary słucha, ale nie wierzy wszystkiemu, dotarło do moich bliskich, że fajni prezenterzy “odeszli ” z radia, zaś najwazniejszy jest człowiek i przykazanie miłuj bliżniego ….

obserwator23
obserwator23
9 lat temu

Trudno mi słuchać Radia Piekary, gdyż nie słyszałem tam utworów Led Zeppelin, Pink Floyd, Tangerine Dream, Porcupine Tree, Budgie, Deep Purple, Omega czy choćby naszych kapel : Test, Riverside, Kruk, Iluzjon, Openspace itd….Kierok itp. to ból dla moich uszu!

LUDZIE MYŚLĄCY (HOMO SAPIENS)
LUDZIE MYŚLĄCY (HOMO SAPIENS)
9 lat temu

Kiedys , zanim p. dyrektor “wyciepla szarpidrutow i wyjcow z R. Piekary ,byla audycja MTM, gdzie byly nagrania Led Zeppelin,Deep Purple, Budgie,Omega, byla tez audycja Jazz czyli Blues, Muzyczny Mikser , gdzie mozna bylo poslucac muzyki dla cywilizowanych ludzi……

obserwator23
obserwator23
9 lat temu

Łezka się ciśnie do oka za dawnymi czasami…..