KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2014-02-23

W cieniu dwóch wież

“To nie są lokale w stanie developerskim, ale to są lokale, które nadają się do użytkowania” – twierdzi przedstawiciel Urzędu Miasta Artur Madaliński.

źródło wypowiedzi

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Klinowski
8 lat temu

Cieszy mnie fakt,że są ludzie tacy jak pan ,którzy nie przymykają oka na lekceważenie ubogich.Tak trzymać p. Krzysztofie,jestem z panem!!!!

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

niech zapracują sobie na lepsze jak im te nie odpowiadają, pieprzone myślenie komusze, tylko daj daj daj a roboty zero, wóda łazić i się bawić ale temat chwytliwy jak diabli, WSTYDDDDDDDDDD

kasik
kasik
8 lat temu
Reply to  Anonimowo

Ty chyba nie wiesz co mówisz człowieku!!! Tam nie wszyscy są bezrobotni .i się bawią!!!!

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  kasik

to co, pracuja jak normalni ludzie i nie umieją wynająć czegoś innego ? baju baju 😉

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Proponuję Panu Madalińskiemu na parę dni wraz ze swoją rodziną pomieszkać w tych ” lokalach nadających się do zamieszkania “. Ten Pan tam chyba nigdy nie był!!!! Wstyd!!! A tak na marginesie to nie wszyscy na barakach piją i nie chodzą do pracy.

kasik
kasik
8 lat temu

A Panu Madalińskiemu proponuję zamieszkać w tych ” lokalach nasających się do zamieszkania” razem ze swoją rodziną na pare dni , bez wody i toalety. Może jakby zobaczył to na własne oczy to by przemyślał co mówi!!!! WSTYD!!!!

Kalikles
Kalikles
8 lat temu

Nie chcę się pastwić nad Panem Madalińskim, bo to, co On prezentuje ze sobą jako rzecznik prasowy urzędu miasta w moim przekonaniu jest dalekie od wszelkich standardów. Natomiast nie potrafię zrozumieć u ludzi tego braku pokory, odrobiny zrozumienia i empatii, że nie wszystkim w życiu wychodzi, że nie zawsze wszystko się udaje. Życie pisze różne scenariusze, nie zawsze wszystko zależy od nas samych. Widziałem i słyszałem już wielu gierojów, którzy twierdzili, że są kowalami własnego losu i wszystko im wychodzi tak jak sobie zaplanowali, jednak życie wiele razy weryfikuje taką postawę i okazuje się, że bardzo łatwo można spaść ze szczytu na sam dół.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  Kalikles

Dokładnie.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Niefortunna wypowiedź Madalińskiego rykoszetem osłabia Korfantego.