KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2014-03-19

Mnie to jednak nie bawi…

Uwaga – to żart a nie oficjalny plakat – terminy na plakacie są NIEAKTUALNE

Młodzież zażartowała sobie ze mnie przygotowując alternatywną propozycję plakatu na bieg i już jest awantura. No bo jak “coś takiego mogło ujrzeć światło dzienne”? Radny Grzegorz Adamczyk, koordynator Młodzieżowej Rady Miasta już młodzież dyscyplinuje:
“Proszę o informację kto i gdzie pracuje nad plakatem Biegu w Piekarach, gdzie i z kim jest on konsultowany? Nie rozumiem dlaczego dowiaduję się o nim z przekazu osób trzecich, które znalazły go na stronie radnego Krzysztofa Turzańskiego?
Dodatkowo na spotkaniu w MOSiR uzgodniony był termin do końca lutego przekazania wstępnego projektu plakatu do dyrektora MOSiR Łukasza Tomczyka do konsultacji, co nie nastąpiło… Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i przeprowadzenie pracy nad projektem w grupie młodzieżowych radnych, konsultacji w MOSiR-ze.
Dodatkowo proszę wszystkich członków naszej tajnej grupy roboczej, w tym również radnego Turzańskiego o nie publikowanie materiałów nad którymi pracujemy do momentu ukończenia każdego projektu.”
Tak się zastanawiam czego młodzież się w ten sposób uczy. Uprawiania polityki? Przyjmowania jedynie słusznego światopoglądu? Specjalnie mnie to nie dziwi, kiedy podczas prac nad budżetem obywatelskim nawet radny koordynator nie widzi potrzeby angażowania w to młodzieży. Niestety, w Piekarach wszystko jest “polityczne” i odpowiadają za to osoby prezentujące bardzo wąski punkt widzenia. Szkoda. Przydałoby się więcej luzu i dystansu do siebie.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jaco48
Jaco48
8 lat temu

Czy radny Adamski nie jest przypadkiem z minionego okresu tzn gdzieś bliżej towarzyszy? Pytam bo właśnie w tamtym okresie wszystko musiało być symetryczne kwadratowe i szare . Wszyscy mieliśmy chodzić droga jedynie słuszną droga wytyczona przez Ludową Ojczyznę > Komus się chyba te czasy pomyliły. Chyba ze został dopiero co wybudzony z hibernacji

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

ale dym …………

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

W listopadzie trzeba wziąć kija i pogonić to towarzystwo !.

ayk
ayk
8 lat temu

Pytanie tylko czy “nowe” towarzystwo bedzie faktycznie inne, nowe i tak samo obiektywne jak jest będąc opozycją. Bo jak na razie to zawsze kończy się podobnie.
A chciałbym wierzyć że w końcu będzie inaczej.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu
Reply to  ayk

To zależy jakim towarzystwo jest osobami, a nie od punktu siedzenia.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Jeden z terminów tego biegu to 25 maj w tym dniu jak co roku w ostatnią niedziele maja odbywa się PIELGRZYMKA MEŻCZYZN I MŁODZIEŃCÓW DO MATKI BOSKIEJ PIEKARSKIEJ CZYŻBY PAN PREZYDEN KORFANTY ROBIŁ KONKURENCJE PIELGRZYMCE .Przypominają mi się czasy komuny wtedy w pielgrzymkę organizowano loty gołębi tylko po to by ludzie nie poszli na pielgrzymkę .

do MRM
do MRM
8 lat temu

Młodzieży!
Wytłumaczcie p. Adamczykowi pozytywne przesłanie plakatu.
Prezydent jest już na mecie a Turzański resztkiem sił wyprzedza ostatniego zawodnika.
Można w tle dodać zdjęcie prezydenta z białym pióropuszemi i burakowym kołnierzykiem.

Grzegorz Adamczyk
8 lat temu

Awantura, dyscyplinowanie? To jest jedynie Twoje subiektywne odczucie doprawione jak zwykle cytatem i innymi przyprawami. Jednym słowem dobra opozycyjna robota. Szkoda tylko że z podpowiadania MRM (co jest zacne i zdarzyło Ci się po raz pierwszy wziąć udział w naszych pracach dodając jeden komentarz w naszej grupie) wyręczasz młodzieżowych radnych robiąc kampanię informacyjną na portalu społecznościowym za nich z plakatem w wersji roboczej, nie gotowym i z błędnymi terminami.
Zamierzenia były takie, że nie chcieliśmy informować o wydarzeniu do momentu ustalenia wszystkich szczegółów. Informacja miała płynąć z plakatów a nie z Twojego bloga czy face’a.

OBSERwator23
8 lat temu

Uderz w stół a nożyce się odezwą. 🙂

mamusia
mamusia
8 lat temu

Radny Gzesiu popsuł Ksysiowi zabawę. Fe!
Panowie – do piaskownicy!

Grzegorz Adamczyk
8 lat temu

W piaskownicy przynajmniej dobrze można się zabawić:)

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ja mam tylko taką prośbę by pan Grzesiu porozmawiał z panem Prezydentem Korfantym i zmiecie tą datę biegu czyli 25 maj bo jest data Pielgrzymki Piekarskiej .

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Trzeba było ten plakat pokazać 1 kwietnia

Grzegorz Adamczyk
8 lat temu

Otóż to… Jak ja tłumaczyłem radnemu Turzańskiemu, żeby nie publikował wersji roboczej plakatu to nazwał to polityczną rozgrywką, więc może komentarze mieszkańców będą dla Krzysia mniej polityczne.
Szanowni Czytelnicy, po opracowaniu wszystkich szczegółów biegu w tym również terminów (wzięte zostaną pod uwagę terminy innych wydarzeń) pojawią się informacje na stronie piekary.pl i na plakatach, również pełna informacja popłynie ze strony głównego organizatora tj. MOSiRu

OBSERwator23
8 lat temu

Skończ waść, wstydu oszczędź 🙂

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

cudownie, dobrze, że Carlo Collodi napisał PINOKIO

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Samo to że w roboczym plakacie była data biegu w Piekarach 25maj czyli w dzień Pielgrzymki Mężczyzn do Piekar to już jest dla mnie smutne , dobrze że pan Turzański dał ten plakat na blog i internauci to zauważyli .

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

super, brawo internauci !!!!!!