KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2014-10-20

Wszyscy wspierajmy Sławę!

Siatka na tylną szybę samochodową to doskonała mobilna reklama naszej kandydatki na prezydenta Piekar Śląskich. Reklamują ją w ten sposób kandydaci, nasze rodziny, przyjaciele i znajomi. Wiele osób pyta jak może nam pomóc. To najlepszy sposób. Dołącz do nas i wyraź swoje poparcie dla Sławy Umińskiej-Duraj. Siatkę nalepia się na tylną szybą od zewnątrz. Bardzo łatwo ją zdjąć, nie zostawia śladów i nie niszczy szyby. Nie przeszkadza też w prowadzeniu samochodu, bo od środka nie widać reklamy, tylko drogę. Sława jest widoczna tylko od zewnątrz! Kto chciałby dołączyć – proszę o kontakt z Maciejem Czempielem:  tel. 501 453 942; e-mail: mbczempiel@gazeta.pl.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

A właśnie chciałem co chciałem pisać żebyście jakieś reklamy porobili co by ludzie mogli samochodami wyrazić poparcie. Trzeba było jeszcze Korfantemu autobusy na 164 podkupić 😀

Hanys
Hanys
7 lat temu

Pomysł fajny, z chęcią przyjąłbym takę reklamę ale… żyjemy w takim społeczeństwie, że lepiej nie wyrażać swojego poparcia dla nikogo, zostawię samochód na parkingu, przyjdzie jakiś zwolennik przeciwnego obozu i kto wie co mu do łba strzeli.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Hanys prowdaś napisoł, popierom.

społeczeństwo my tworzymy
społeczeństwo my tworzymy
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

trochę odwagi życzę
nie dajcie się zastraszać
to przestępcy mają się bać
a nie uczciwi ludzie

Łukasz Ściebiorowski
Reply to  Anonimowo

Jeżeli w Piekarach ktoś ma obawy co do wyrażania swoich legalnych przecież poglądów to tylko doskonale pokazuje jak bardzo miasto potrzebuje zmian…

Hanys
Hanys
7 lat temu

Nie ino w Piekarach tak jest, ale zmiany są potrzebne.

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu
Reply to  Hanys

Czas na zmianę ja sobie nakleiłem a jak ktoś ma inne poglądy to sobie niech naklei tego kandydata co mu pasuje . A ci co maja obawy to nie komuna ludzie !!

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

popieramy Panią, przekonujemy na spotkaniach rodzinnych do głosowania na Panią !