KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-03-11

Mieszkańcy interweniują

Zdjęcie z ulicy Skłodowskiej nie wymaga chyba żadnego komentarza. Rozmawiałem z prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej i sprawa została załatwiona od ręki, a kontenery zostały przestawione. Poruszyliśmy także kwestię ich wyglądu i mam nadzieję, że ten problem także zostanie pozytywnie rozwiązany.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nina
nina
7 lat temu

Podobny problem istnieje na osiedlu wieczorka, przy bloku Jana Pawła II 32, śmietnik znajduje się tuż na wprost wjazdu na parking, ptaki i ludzie rozgrzebują śmieci. A kilka kroków dalej znajduje się miejskie przedszkole. Stan parkingu pozostawiam bez komentarza; jedno wielkie błoto. Czy zgm przemyśli ten problem.. czy da się coś zrobić z naszym osiedlem…

ag
ag
7 lat temu

Czy otrzymam od Pana odpowiedź na zadane pytanie w poprzednim wpisie???? A więc zapytam jeszcze raz :kto będzie właścicielem nowego budynku szpitala?

BIP
BIP
7 lat temu
Reply to  ag

Inwestorem jest miasto i ono jest właścicielem ziemi, budynków i jedynym udziałowcem spółki Piekarskie Centrum Medyczne która tym zarządza.

Pszczółka Maja
Pszczółka Maja
7 lat temu

Serdecznie dziękuję panu Turzańskiemu za wstawienie się za niepełnosprawnymi mieszkańcami z rejonu ulicy Skłodowskiej!
Z drugiej strony przerażająca jest bezmyślność jaka panuje w różnych instytucjach w naszym kraju. Nie mam tu na myśli tylko tego konkretnego przypadku – choć kontenery stały na tym miejscu co najmniej od listopada 2014. Z powodu remontu śmietnika…. Osoby odpowiedzialne za organizację remontu powinny jednak zabezpieczyć odpowiednio parking tak by korzystanie z niego nie było utrudnione dla mieszkańców. Tym bardziej jeśli są to osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się.
Pozdrawiam serdecznie 🙂

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Ale czy naprawdę takimi pierdołami musi się zajmować aż prezydent ? Czy to było zgłaszane spółdzielni ? Czyżby “specjaliści” znowu nie widzieli problemu ?

Pszczółka Maja
Pszczółka Maja
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

Najwidoczniej tak, skoro nikt do tej pory nie zareagował – a osoby odpowiedzialne za koordynację takich zadań jak budowa śmietników nie sprawdzila gdzie stoją kontenery.
Swoją drogą budowanie smietnikow przez trzy miesiące to jakas kpina…

stypek
stypek
7 lat temu

Chciałbym zauważyć że na osiedlu wszystkie kontenery tak wyglądają, nie tylko tenazdjęciu

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

No raczej wymaga komentarza, że stały tak z powodu przedłużającej się budowy nowe śmietnika. A kiedy wróci nowy pojemnik na papier pod 113 ?

gość
gość
7 lat temu

w innej sprawie interweniuję, wyjeżdżając od strony Apogeum przy sklepach taka krótka ulica, na ulicę Wyszyńskiego nie ma żadnej widoczności, może dałoby się zrobić tam lustro dla poprawy bezpieczeństwa.

Natalia Ciupińska
Natalia Ciupińska
7 lat temu
Reply to  gość

Napisałam już wniosek w tej sprawie do Pani Prezydent.
Pozdrawiam 🙂

kaka
kaka
7 lat temu

I takie jest poszanowanie osób niepełnosprawnych!!!