KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-11-26

Uzbroimy w… internet

Przy okazji uzbrajania terenów inwestycyjnych objętych przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną światłowód zostanie pociągnięty na Strefę Aktywności Gospodarczej. Przedsiębiorcy zasygnalizowali, że w tej chwili korzystają z rozwiązań mobilnych, co nie zapewnia pełni możliwości i komfortu pracy.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ammian
ammian
6 lat temu

witam smutny link o naszym mieście http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/56,139077,19243311,tutaj-nowy-plac-zabaw-jest-powodem-do-dumy-tak-wyglada,,1.html#MTstream
i nie wiem na ile rzeczowy ale na przykład się dowiedziałem ze mamy burmistrza i jednym z wielkich osiągnieć jest plac zabaw NIVEA może nie jest różowo ale tez bym nie mówił że aż tak źle wiem zawsze może być lepiej zgadzam się. No coś opinia i tak poszła w Polskę

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu
Reply to  Krzychu

Ale mam wrażenie, że sam tytuł to zasługa Nylec, która na odpowiedź czym się może poszczycić miasto odpowiedziała placem zabaw Nivea.

Robert
Robert
6 lat temu

Trochę głupio mi sie zrobiło jak to przeczytałem .
Robert

Adrian
Adrian
6 lat temu

Pytanie do p. wiceprezydenta Turzańskiego: kiedy w końcu doczekamy się obiecanej zresztą przez Pana bezpłatnej sieci wi-fi w Piekarach?

M
M
6 lat temu

Osiedle Wieczorka b/z. Ukończony został mural.

ziomek
ziomek
6 lat temu

prasa dla nowoczesnych ludzi. proszę nie wklejać linków i nie podbijać wyświetleń wyborczej. zamkneli ostatnio 10 biur w kraju, niech i to katowickie pojdzie w rynsztok.

ammian
ammian
6 lat temu
Reply to  ziomek

Niekiedy trzeba wkleić i linka zwłaszcza jak ktoś takie bezsensy pisze o moim mieście a nie czuję żebym mieszkał w rynsztoku. A najgorsze to jak pisałem poszło w świat nawet sprostowanie już tak nie pomaga niestety.