KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-01-29

Kochani miłośnicy dwóch kółek – o 18.00 spotykamy się pod UM i ruszamy na pierwszą w tym roku rowerową masę krytyczną.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Po co takie jeżdżenie w zimę? Tylko ruch blokujecie.

Damian Harazim
Damian Harazim
7 lat temu
Reply to  Anonimowo

Z pewnością miasto zakorkowało na godziny, Policja zarządziła objazdy… Maruda jakich mało. Chcą jechać to jeżdżą, warto dotlenić mózg czasem, polecam.

marcin
marcin
6 lat temu
Reply to  Damian Harazim

a ja się wybiorę jak się ociepli bo mnie już korci by zobaczyć jak jest

Ann
Ann
6 lat temu

Nie w temacie, ale dlaczego została odwołana dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w naszym mieście?

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu
Reply to  Ann

Heh, w jakich okolicznościach została powołana w takich okolicznościach została… 😀

CiriLla13
CiriLla13
6 lat temu
Reply to  Anonimowo

A jakie to były okoliczności? Może ktoś przypomnieć? Wydaje mi się, że akurat biblioteka była bardzo dobrze prowadzona, rozwijała się i korzystała z nowych technologii i to za sprawą dyrekcji… Jestem w szoku, ale myślę, że niedługo dowiemy się więcej o okolicznościach odwołania…

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu
Reply to  Ann

Tym razem to Ja jestem zdziwiony tym, że zwolniono dyrektorkę. Nie wiem jak została powołana, ale miałem okazję widzieć jej efekty pracy. Uważam, że dla naszego miasta zrobiła bardzo wiele dobrego. Tyle spotkań z ciekawymi ludźmi kultury (nawet z ks. Bonieckim), wystawy. Wiele różnego rodzaju warsztatów dla dzieci (choćby zajęcia z robotyki). Była współpraca z jakimiś organizacjami zewnętrznymi, pozyskała zewnętrzne finansowanie (kilka projektów). Organizowała, współorganizowała imprezy. Powiedziałbym, że wprowadziła nową jakość. Następca będzie mieć trudne zadanie (jestem w newsletterze biblioteki i otrzymuję na bieżąco informację jakie eventy są organizowane, więc będę widzieć efekty pracy nowego dyrektora). Naprawdę nie rozumiem tego posunięcia. Wydawało mi się, że nie ważne kto mianował, ważne jak pracuje i jakie ma efekty.
p.s. taka intensywna praca wymagała zaangażowanie również od personelu bibliotek i tu z tego co pamiętam to różnie bywało. Kiedyś to w bibliotece nie trzeba było się narobić, było fajnie nic się nie działo. Podzielę się pewną anegdotą. Podczas jednego z eventów dla dzieci w bibliotece (tam miała się odbyć jego część polegająca na rozegraniu na jakimś WII czy XBOX jakichś rzutów oszczepem czy coś tam podobnego) nie było prądu. Więc Panie rozdały dzieciom kartki żeby coś narysowały. Pojawia się człowiek z firmy współorganizującej i pyta gdzie się odbywają te zawody na tych grach. A Panie mówią, że zawodów nie będzie bo nie ma prądu i rozdały dzieciom (właściwie to młodzież gimnazjalna) kartki do rysowania. On mówi, że w takim razie postara się przywieźć generator, że trochę się opóźni start imprezy, a one na to, że nie trzeba, że dzieci i tak już zaczęły rysować, a ten XBOX czy WII trzeba podłączyć, a nie wiadomo czy mają płytę z tą gra, itp. normalnie tysiąc problemów. No to telefon do p. dyrektor, która wiedziała, że dla młodzieży gimnazjalnej rywalizacja jest ważna, (po to tam przyszli, a nie żeby coś tam rysować). Pani dyrektor dała znać Paniom, że jednak będą zawody bo będzie generator.