KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2017-01-27

Bez większych emocji radni podjęli uchwały intencyjne w sprawie zmian w piekarskiej edukacji. Przypomnę, że zmiany wynikają z wdrażania rządowej reformy edukacji i wynikającej z niej likwidacji gimnazjów na terenie całego kraju.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
6 lat temu

Wciąż nie mogę pojąć jak MG1 ze swoim gigantycznym zapleczem sportowym może być wygaszacze a w jego miejsce przeniesiona szkoła specjalna. Szkoda tych wszystkich boisk.

Orestes
Orestes
6 lat temu
Reply to  Janusz

Nie samym “boiskiem” człowiek żyje…chciało by się powiedzieć- gdyby było do kogo! Sedno wypowiedzi tkwi w słowie “…pojąć…”. Popieram, trzeba sporo wiedzy i doświadczenia życiowego by dobre decyzje konstatować- wręcz “pojąć” rozumowo. Polecam czytanie,czytanie,czytanie…różnych form przekazu logicznych analiz! Później jeszcze z 10 lat nauki, i…już jakieś pojęcie się ma o tzw. empatii,odpowiedzialności,wręcz dobroci i sercu ( nie biologicznym..).
Słowo- “szkoda” -to w przypadku interlokutora chyba oznacza tylko fakt: …gdy świnia wejdzie w zagon! Impos animi na razie tylko taka ocena za ten smutny wpis na forum…PANIE JANUSZ.

OBSERwator23
6 lat temu

Sprostowanie. Minister Zalewska wyraźnie powiedziała “Nie będziemy likwidować gimnazjów, lecz wygaszać”. 🙂
Słowo likwidacja jest nie na miejscu. 😉