KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2018-05-31

Food Truck Festival i Dzień Dziecka przy Kopcu Wyzwolenia

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich i okolic na Rewie Smaków, czyli Food Truck Festival, który zorganizowany zostanie na placu pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich już w najbliższy weekend. Będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy!

Sezon imprez plenerowych rozpoczęliśmy na dobre! Od 1 do 3 czerwca, czyli w najbliższy weekend, Kopiec Wyzwolenia stanie się upragnionym miejscem wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Przeróżne Food Trucki z całego kraju już po raz drugi zjadą do Piekar Śląskich, aby serwować wyśmienite potrawy z różnych zakątków świata.

Mieszkańców czeka prawdziwa kulinarna uczta! Do tego strefa chillout, dobra muzyka oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Będzie to świetna okazja do zakosztowania czegoś nowego, a także spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi na świeżym powietrzu.

Sportowy Dzień Dziecka

Na pierwszy dzień piekarskiej Rewii Smaków zapraszamy w szczególności rodziny z dziećmi. 1 czerwca o godzinie 16.00 na terenie wokół Kopca rozpocznie się impreza skierowana szczególnie do najmłodszych.

To pomysł MOSiR-u, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, grupy biegowej Lecymy Durś, fundacji Powiatowe Dzieci, Straży Miejskiej oraz piekarskiej policji. Dla dzieci przygotowanych zostanie szereg atrakcji sportowych, mnóstwo dobrej zabawy i oczywiście słodkie upominki dla każdego. Wstęp oczywiście wolny. ZAPRASZAMY!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments