KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2020-09-26

Jesteśmy w formie… zwłaszcza szefowa

W ramach akcji Pomagamy Durś pokonaliśmy wspólnie 5 km – ze względu na obostrzenia i stan epidemii bieg był “wirtualny”. Poszczególni uczestnicy biegną kiedy chcą, gdzie chcą, a wpisowe przeznaczone jest na cel charytatywny. Fantastyczna akcja i mobilizuje do wyjścia z domu. 

Oczywiście nas pogoniła szefowa i to dosłownie. Sława Umińska-Duraj regularnie trenuje i jest w doskonałej formie. Tempo nieco 5 min na kilometr to nie byle co, trudno jest dotrzymać jej kroku.

W tej zabawie nie chodzi o to, żeby wygrywać. Każdy wynik się liczy. Ten dystans można nawet… przejść. To też wystarczy. Najważniejsze wstać z kanapy.  Szczerze zachęcam do wspólnej zabawy.

IV Pomagamy Durś

Możecie jeszcze się zapisać:

Do biegania wybraliśmy Park w Kamieniu, który ma do tego bardzo dobre warunki. Poza tym naprawdę fajnie się prezentuje, a po kolejnych nasadzeniach drzew na wiosnę będzie jeszcze piękniejszy. Nie trzeba od razu biegać – można też spokojnie wybrać się na spacer.

 

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
2 lat temu

Jeśli nasza Pani Prezydent biega w tempie 12km/h to szczerze gratuluję. Troszkę wytrzymałość poprawić i półmaratony można połykać

P Śl
P Śl
2 lat temu

A was w tym mieście znaki nie obowiązują? Potrafiliście przebiec 5 km, ale nie potrafiliście dojść/dobiec do parku 100 metrów od jakiegoś legalnego parkingu? Jak można wymagać, żeby jakiś mieszkaniec parkował nie po januszowemu jeśli władza pokazuje, że są równi i równiejsi? Żenada.