KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2021-04-30

Droga na szczyt zaczyna się w Piekarach

Od 17 maja startuje nabór do szkół średnich. Czekają na Was oferty naszych placówek: Akademickiego Zespołu Szkół, Zespołu Szkół nr 1 oraz Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych. Warto postawić na naukę w Piekarach Śląskich, bo droga na szczyt zaczyna się właśnie w Piekarach Śląskich.

Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla  Jana III Sobieskiego jest szkołą nowoczesną, innowacyjną,  uczącą zarówno w sposób tradycyjny  w murach szkoły oraz poprzez wyjazdy na różnego rodzaju warsztaty i wykłady organizowane przez uczelnie, z którymi  mamy umowy partnerskie. Oferujemy możliwość wyboru trzech przedmiotów rozszerzonych zgodnie  z zainteresowaniami ucznia, dzięki czemu można skuteczniej przygotować  się do egzaminu maturalnego. Nauka odbywa się w zespołach międzyklasowych, co daje możliwość łączenia dowolnych przedmiotów  rozszerzonych.

Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich

Dlaczego warto wybrać Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich? Wybór ZS1 to strzał w dziesiątkę, bo dobry zawód otwiera wiele drzwi. Kierunki kształcenia dostosowujemy do potrzeb rynku pracy, a program kształcenia uwzględnia dużo ciekawych zajęć praktycznych.

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich

Szkoła Branżowa I-go stopnia
Szkoła Branżowa II-go stopnia
Technikum nr 2

Od 17 maja do 21 czerwca br. zostanie uruchomiona platforma naborowa dla kandydatów do klas pierwszych, w związku z rozpoczynającym się niebawem naborem do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. Konieczne jest zalogowania się na platformie oraz złożenia za jej pośrednictwem wniosku w formie elektronicznej o przyjęcie do wybranej szkoły we wskazanym terminie.

Link do strony logowania: https://slaskie.edu.com.pl/kandydat

Droga na szczyt zaczyna się w Piekarach – wybierz naszą szkołę !

www.azs.piekary.pl
www.azs.piekary.pl
www.zstz.piekary.pl

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments