KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2022-06-26

Piekarski Dzień Bezpieczeństwa

II Piekarski Dzień Bezpieczeństwa zorganizowany przez radnych Obywatelskiego Klubu Radnych wraz partnerami wydarzenia w Parku w Szarleju już za nami. Mamy nadzieję, że będzie trwał tak naprawdę każdego dnia. Wszystkim życzymy bowiem bezpiecznych i radosnych wakacji!

A jak bezpiecznie spędzać wolny czas i na jakie zagrożenia uważać w mieście, w górach, nad wodą oraz podstawowe zasady ratownictwa przypomnieliśmy licznie zgromadzonym dzieciom i młodzieży wspólnie z policjantami z KMP w Piekarach Śląskich, Strażą Miejską, WOPR i ratownikami z ProMedical Rescue Group.

Zabawy i animacje zapewniła Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich oraz MDK nr 2. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami.

Wspierały nas również Wolontariuszki Ewa Ściebiorowska i Małgorzata Jagoda Bednarek. Dziękujemy za pomoc fundacji Powiatowe Dzieci Miasto Piekary Śląskie, Piekarskie Koła Pro-Sport, Stokson – Modern Bakery oraz pozostałym sponsorom i partnerom wydarzenia.

A na koniec chciałbym podkreślić, że to kolejna inicjatywa członków Obywatelskiego Klubu Radnych – którzy działają na wielu różnych polach i dosłownie wszędzie ich pełno. Właśnie tak wyobrażałem sobie pracę radnych i cieszę się, że nasz klub właśnie w ten sposób podchodzi do swoich obowiązków.

Razem zmieniamy Piekary Śląskie!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments