KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2023-01-10

Zapraszam do “Jedynki” na innowacyjne zabiegi rehabilitacyjne

Piekarskie Centrum Medyczne zaprasza do Przychodni Rejonowej nr 1 czyli „Jedynki” na dni otwarte super indukcji stymulacyjnej w Poradni Rehabilitacyjnej w terminie 16 – 20 stycznia 2023 r. w godzinach od 7.00-17.00. Warto zapisać się już dziś na innowacyjne zabiegi.

W ramach dni otwartych przeprowadzone będą konsultacje z fizjoterapeutami oraz jeden darmowy zabieg testowy.

Super Indukcyjna Stymulacja – BTL–6000 SIS (Super Inductive System) to innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę. BTL SIS działa przeciwbólowo i regeneracyjnie. Wywołuje miostymulację, miorelaksację, mobilizację stawów, wpływa na poprawę oddychania oraz przyspiesza gojenie złamań.

Dzięki wykorzystaniu szerokiego zakresu częstotliwości BTL-SIS redukuje dolegliwości we wszystkich stadiach zespołów bólowych. Działanie to opiera się na trzech teoriach kontroli bólu i każda z nich wymaga wpływu innej częstotliwości. Dlatego też terapia SIS prowadzi do natychmiastowej ulgi zarówno w ostrych, jak i przewlekłych stadiach choroby.

Rejestracji należy dokonać telefonicznie pod numerem 32 284-54-35 w godzinach 11.00 do 14.00.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Budweiser
Budweiser
26 dni temu

W naszym Centrum Medycznym rehabilitacja jest naprawdę na wysokimi poziomie. Kiedyś miałem okazję to sprawdzić i wszystkimi polecam. Jak na Piekary nasza opieką zdrowotną jest na dobrym poziomie.