KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2024-06-30

Sława Umińska-Kajdan – NAJLEPSZEGO!

Prezydent Sława Umińska-Kajdan obchodzi dziś urodziny. Oczywiście osiemnaste… Z tej okazji najlepsze życzenia zdrowia, bo to najważniejsze, a poza tym samych sukcesów zawodowych, realizacji tych najbardziej ambitnych inwestycji, tylko życzliwych i dobrych ludzi wokół siebie, do tego oczywiście doskonałej formy sportowej i kolejnych życiówek na każdym dystansie, a także dużo miłości i szczęścia w życiu prywatnym.

Droga Sławo!

Mnie się wydaje, że nasza znajomość osiągnęła właśnie pełnoletniość… Osiemnaście lat. Od pierwszego wywiadu dla Dziennika Zachodniego, przez działalność charytatywną, aż do wspólnego zarządzania miastem. Osiemnaście lat znajomości, współpracy, realizacji różnych projektów i… nie boję się użyć tego słowa przyjaźni. 

Były upadki, wzloty, dobre i przykre chwile, ale na Ciebie można liczyć w każdej sytuacji. Nawet kiedyś człowiek coś zawali, popełni błąd, wpakuje się w problemy. 

Piszę o tym dlatego, żeby złożyć Ci życzenia i jej uzasadnić. Otóż. NIE ZMIENIAJ SIĘ I BĄDŹ ZAWSZE SOBĄ. Dokładnie taką jaką jesteś. Uśmiechniętą, życzliwą, a jednocześnie stanowczą i zdecydowaną. Najlepszą Prezydent Piekar Śląskich! Pełną pasji i zawziętości w sporcie biegaczką. Marzycielką i realizatorką planów zawodowych oraz prywatnych. Bądź po prostu sobą. 

Szczęścia, radości i miłości na każdy dzień. NAJLEPSZEGO!

 

 

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments