KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2024-07-04

Jest nowy obiekt: pumptrack i miasteczko rowerowe!

Prace zakończone, obiekt odebrany, oficjalne otwarcie w sobotę, ale już widać, jak bardzo ten teren był potrzebny i jaka to jest atrakcja. Bardzo mnie to cieszy. Inwestycje są dla mieszkańców, żeby mogli spędzać aktywnie czas, uczyć się, wypoczywać. Jestem przekonany, że to miejsce się przyjmie.

Wydaje się, że zyskaliśmy nową przestrzeń w mieście, jakie nie było i brakowało. Na pewno jest to nowa atrakcja. Poniżej kilka ujęć filmowych od mieszkańców.

Śledzę materiały pojawiające się na facebooku i widać, że zainteresowanie jest duże. Radość i frajda także. Oby jak najdłużej. Przy okazji jest zielono i ładnie. Myślę, że to mimo różnych głosów jakie pojawiały się w mieście – to naprawdę udana inwestycja.

Oficjalne otwarcie w sobotę – serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Jeśli mogę mieć jedną prośbę: pilnujcie Państwo bezpieczeństwa dzieci – pamiętajcie o kasku! To naprawdę ważne.

Razem zmieniamy Piekary Śląskie!

 

 

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yuiop
yuiop
13 dni temu

a ta przyczepka z monitoringiem to zniknie kiedyś z samego środka skrzyżowania?! nie można jej postawić na trawie dając odpowiednie podkłady pod podpory?! przecież jak dzieci mają ją minąć?!

asdfg
asdfg
13 dni temu
Reply to  yuiop

sukces, ktoś ruszył głową i przyczepka z monitoringiem została przedstawiona, bo jeszcze wczoraj (niedziela 07.07.2024) tarasowała dzieciakom skrzyżowanie…

Zaniepokojony mieszkaniec
Zaniepokojony mieszkaniec
14 dni temu

Tyle betonu…
Jakie będą coroczne koszty utrzymania obu atrakcji?

znów to samo
znów to samo
14 dni temu

Beton, asfalt, beton, niekończąca się kostka, beton…
Czyli nic się nie zmieniło. Życzmy sobie, żeby nie padało za mocno.