2015-11-13
Weekend podróżniczy w Zaciszu
Jutro (sobota 14.11) o godz. 18.00 w Kinie Zacisze – Przegląd Filmów Himalistycznych Dariusza Załuskiego. Obejrzymy wybrane, krótkometrażowe filmy z wypraw himalaisty, operatora i reżysera, m.in. „ANNAPURNA NA LEKKO” (2008), „SNOW STORY” (2003) i „SIOSTRY HIMALAJÓW”.
Natomiast w niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy wieczór. Gość pod ekranem: Mieczysław Bieniek-Hajer i “Azja środowa na wesoło!” Podczas relacji ze swojej najnowszej rowerowo – wspinaczkowej podróży ten słynny śląski podróżnik, pisarz i bloger w charakterystyczny dla siebie, humorystyczny, sposób opowie i pokaże mnóstwo zdjęć z wyprawy do Kirgistanu, Uzbekistanu oraz z pogranicza uzbecko – afgańskiego. Ponieważ ten podróżnik to showman pierwsza klasa – zawsze zapewnia świetną, mocną zabawę. Nie możecie tego przegapić. WSTĘP POWYŻEJ 15. ROKU ŻYCIA! REZERWACJA: sms o treści „kino6NAZWISKO” wyślij pod numer 73550.
I jeszcze na koniec
– mój prywatny przegląd filmów górskich.
Rysy 2499 m n.p.m. oraz Kazbek 5033 m n.p.m.

Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
A co z tym basenem przy kwk Julian podejrzana cisza na blogu czyżby już pan postanowił że basenu miasto nie przejmnie.
Sława Umińska-Duraj rozmawiała już w tej sprawie, czekamy na szczegółowe dane. I problem nie leży w basenie jako takim tylko w ośrodku rehabilitacji. Kiedy będziemy mieć dokumenty w kolejnym spotkaniu będzie uczestniczył prezes szpitala. Jak będę mógł coś więcej powiedzieć to napiszę. W tej chwili wiadomo tylko jedno – wysokość kontraktu jest za mała aby utrzymać ośrodek rehabilitacji Julian i pojawił się problem. Czy jest możliwe rozwiązanie? Dopóki nie zobaczymy dokumentów nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.
Basen to był na Andzie, a to jest żart nie basen 🙂
Lepszy taki basen niż wcale
Prośba do pana aby na stronie internetowej miasta coś napisano na temat tej sprawy jest to ważna sprawa dla mieszkanców .