Zgodnie z sugestiami radnych – Izba Przyjęć Szpitala Miejskiego będzie otwarta. Rzuca się w oczy fototapeta wykorzystująca Kopiec Wyzwolenia. Myślę, że to fajny pomysł.
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
o wszystko ładnie piękne ale dlaczego taka rejestracja dlaczego nie inna żadnej prywatności wszyscy wokół wszystko słyszą to krepujące i ściągnięte z urazówki
nie mowa o tych paniach tylko ludziach którzy są do okoła zapraszam na urazówki e
Anonimowo
10 lat temu
A tak a propos rond w mieście. Wieki temu zostały podjęte uchwały o nadaniu nazw kopalni. Miały się pojawić jakieś elementy z górnictwem związane. Coś kiedyś się pojawi ? Fajnie by było, bo kwiatuszki już są nudne. W takim Rybniku poustawiali jakieś piłeczki i inne cuda i to jest całkiem dobry pomysł. Na Bytkowie postawili sobie wagon z lokomotywą. U nas też było by miło może przeprowadzić jakiś konkurs, na pewno jakiś mieszkaniec coś fajnego wymyśli.
Mietek
10 lat temu
Tak.. tak .. wyrzucajcie kolejne pieniądze na wspaniałe pomysły typu fototapety w recepcji a po cichu podnoście wszystkie możliwe opłaty w mieście żeby wszystkim żyło sie jeszcze lepiej…
A jeśli już tak Panu i radnym zależy na pięknej fototapecie to zamiast kopca proponuję kosmos bo to czym sie zajmujecieto to jest właśnie kosmos…
A ja chciałbym żeby zamiast generowania kolejnych kosztów przeznaczono te pieniądze na coś bardziej pożytecznego.
Ta ściana i tak zaraz zostanie zakryta tablicą korkową i masą innych procedur itd.
No chyba że te fototapety mają zakryć niedoróbki dombud bo u nich to normalne że tynki sufity odpadają bardzo szybko po zakończeniu inwestycji.
Bylejakość już była przykład “dobrze zainwestowane pieniądze” w Mamlas Plac. Właśnie często dzięki drobnym dodatkom można znacząco poprawić naszą przestrzeń publiczną, a tego nam w Piekarach Śl. potrzeba. Jeżeli się już coś robi za publiczne pieniądze to trzeba robić to dobrze, myśląc perspektywicznie. Jakby to wyglądało gdyby poręcze i balustrady w nowy szpitalu zrobione były ze zwykłej stali ( w ramach oszczędności) i rdzewiały po dwóch latach? Moim zdaniem lepiej dołożyć, zamówić z nierdzewki – trwale i estetycznie na lata. 🙂
Ten plac to jest kolejny przykład Misia na miare naszych czasów…a co do bylejakości to on była ale póki co nadal trwa ..taki klimat
Jeśli chodzi natomiast o drobne dodatki to wystarczy że Pani w rejestracji bedzie zawsze miła i uśmiechnięta i niewyglądała że siedzi tam za karę.
Jak chcecie miłych pań rejestratorek to dajcie też coś od siebie. Jak przychodzi człowiek od razu roszczeniowo nastawiony, czy też “wiedzący lepiej” to się potem nie skarżcie, że nie miła albo z kwaśną miną. Czas oczekiwania do poradni, wydłużający się czas wizyty to nie wina pani z rejestracji. To też człowiek i należy o tym pamiętać. Uważam, że otwarta rejestracja to zły pomysł. Sama pracuję w rejestracji i zdarzyło się, że koleżanka dostała teczką w głowę ze złości bo nie zrobiła czego po myśli pacjenta.
Mam nadzieję, że w tym miejscu będą pracowały panie rejestratorki, a nie pielęgniarki, które w ramach oszczędności dla szpitala będą musiały pogodzić wszystkie prace, obstawić rejestrację z gabinetem zabiegowym, równocześnie zanosząc krew do laboratorium, odbierać wyniki i zawozić pacjenta na oddziały czy do pracowni diagnostycznych. Pozdrawiam Panie z Izby Przyjęć i życzę normalnych warunków w nowym miejscu . Myślę, że przy zmianie prezesa może będzie normalniej.
“Właśnie często dzięki drobnym dodatkom można znacząco poprawić naszą przestrzeń publiczną, a tego nam w Piekarach Śl. potrzeba.”
To w takim razie dlaczego nasze władze nie dbają o przywołany przez Ciebie plac? Praktycznie zero zieleni, cały czas brud, wyrastają chwasty. Przecież drobne zmiany mogą znacząco wizerunek tego placu poprawić, nieprawda?
A ta zieleń niby tam ma być jak to całe “zabetonowane”. Tam gdzie te parę drzewek jest? Czy może mają donice stawiać, bo “inteligentny inaczej” wcześniej tego nie przewidział?
Zamiast fototapety Kopca Wyzwolenia można było wykorzystać zwycięskie zdjęcie z konkursu fotograficznego organizowanego przez UM. W końcu zwycięska praca miała promować Piekary Śl.
Komentarze
Uwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN
a może tam fototapete wardzykowej to nik nie przyjdzie do szpitala
o wszystko ładnie piękne ale dlaczego taka rejestracja dlaczego nie inna żadnej prywatności wszyscy wokół wszystko słyszą to krepujące i ściągnięte z urazówki
A dla kogo niby to ma być krępujące?Panie w recepcji są w pracy więc plotkować mogą na przerwie w pokoju socialnym.
nie mowa o tych paniach tylko ludziach którzy są do okoła zapraszam na urazówki e
A tak a propos rond w mieście. Wieki temu zostały podjęte uchwały o nadaniu nazw kopalni. Miały się pojawić jakieś elementy z górnictwem związane. Coś kiedyś się pojawi ? Fajnie by było, bo kwiatuszki już są nudne. W takim Rybniku poustawiali jakieś piłeczki i inne cuda i to jest całkiem dobry pomysł. Na Bytkowie postawili sobie wagon z lokomotywą. U nas też było by miło może przeprowadzić jakiś konkurs, na pewno jakiś mieszkaniec coś fajnego wymyśli.
Tak.. tak .. wyrzucajcie kolejne pieniądze na wspaniałe pomysły typu fototapety w recepcji a po cichu podnoście wszystkie możliwe opłaty w mieście żeby wszystkim żyło sie jeszcze lepiej…
A jeśli już tak Panu i radnym zależy na pięknej fototapecie to zamiast kopca proponuję kosmos bo to czym sie zajmujecieto to jest właśnie kosmos…
Wiadomo – zamiast kopca miało być zdjęcie wąsiastego. Plan sie zawalił… wolę kopiec 🙂
A ja chciałbym żeby zamiast generowania kolejnych kosztów przeznaczono te pieniądze na coś bardziej pożytecznego.
Ta ściana i tak zaraz zostanie zakryta tablicą korkową i masą innych procedur itd.
No chyba że te fototapety mają zakryć niedoróbki dombud bo u nich to normalne że tynki sufity odpadają bardzo szybko po zakończeniu inwestycji.
Bylejakość już była przykład “dobrze zainwestowane pieniądze” w Mamlas Plac. Właśnie często dzięki drobnym dodatkom można znacząco poprawić naszą przestrzeń publiczną, a tego nam w Piekarach Śl. potrzeba. Jeżeli się już coś robi za publiczne pieniądze to trzeba robić to dobrze, myśląc perspektywicznie. Jakby to wyglądało gdyby poręcze i balustrady w nowy szpitalu zrobione były ze zwykłej stali ( w ramach oszczędności) i rdzewiały po dwóch latach? Moim zdaniem lepiej dołożyć, zamówić z nierdzewki – trwale i estetycznie na lata. 🙂
Ten plac to jest kolejny przykład Misia na miare naszych czasów…a co do bylejakości to on była ale póki co nadal trwa ..taki klimat
Jeśli chodzi natomiast o drobne dodatki to wystarczy że Pani w rejestracji bedzie zawsze miła i uśmiechnięta i niewyglądała że siedzi tam za karę.
Z tą restauracja to masz rację. Dorzuciłbym do tego ekspedientkę w sklepie i urzędniczkę z okienka.
Jak chcecie miłych pań rejestratorek to dajcie też coś od siebie. Jak przychodzi człowiek od razu roszczeniowo nastawiony, czy też “wiedzący lepiej” to się potem nie skarżcie, że nie miła albo z kwaśną miną. Czas oczekiwania do poradni, wydłużający się czas wizyty to nie wina pani z rejestracji. To też człowiek i należy o tym pamiętać. Uważam, że otwarta rejestracja to zły pomysł. Sama pracuję w rejestracji i zdarzyło się, że koleżanka dostała teczką w głowę ze złości bo nie zrobiła czego po myśli pacjenta.
Mam nadzieję, że w tym miejscu będą pracowały panie rejestratorki, a nie pielęgniarki, które w ramach oszczędności dla szpitala będą musiały pogodzić wszystkie prace, obstawić rejestrację z gabinetem zabiegowym, równocześnie zanosząc krew do laboratorium, odbierać wyniki i zawozić pacjenta na oddziały czy do pracowni diagnostycznych. Pozdrawiam Panie z Izby Przyjęć i życzę normalnych warunków w nowym miejscu . Myślę, że przy zmianie prezesa może będzie normalniej.
“Właśnie często dzięki drobnym dodatkom można znacząco poprawić naszą przestrzeń publiczną, a tego nam w Piekarach Śl. potrzeba.”
To w takim razie dlaczego nasze władze nie dbają o przywołany przez Ciebie plac? Praktycznie zero zieleni, cały czas brud, wyrastają chwasty. Przecież drobne zmiany mogą znacząco wizerunek tego placu poprawić, nieprawda?
A ta zieleń niby tam ma być jak to całe “zabetonowane”. Tam gdzie te parę drzewek jest? Czy może mają donice stawiać, bo “inteligentny inaczej” wcześniej tego nie przewidział?
Proponuje obkleić fototapetą…
Zamiast fototapety Kopca Wyzwolenia można było wykorzystać zwycięskie zdjęcie z konkursu fotograficznego organizowanego przez UM. W końcu zwycięska praca miała promować Piekary Śl.
Pomysł dobry. To tylko wstępna wizualizacja – fototapety będą w kilku miejscach 🙂