KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-09-27

9 urodziny Piekarskiego Forum Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąty sezon spotkań Piekarskiego Forum Kobiet.

Ale zanim to nastąpi należało cieszyć się z urodzinowego spotkania. Urodziny wymagają m.in. kilku elementów: solenizanta (PFK), gości (wierne forumowiczki), słodkości (niespodzianki przygotowane przez właściciela VICTORII), dobrej muzyki (Przemysław Pach) i uśmiechu (nie brakowało). Jak widać wszystkie te składniki złożyły się na spójną całość. Przemek Pach zapewnił doskonałą muzykę wykonawców polskich i zagranicznych, przeboje sprzed lat i te całkiem współczesne, jednym słowem każda pani mogła powrócić wspomnieniem do lat minionych ale i śpiewać wraz z resztą nowości.

 

W przerwie między piosenkami forumowiczki częstowały się przepysznymi deserkami przygotowanymi przez personel restauracji VICTORIA. O tym, że były wyśmienite świadczy fakt, iż pucharki wracały do kuchni puste. Nie zabrakło też innych atrakcji: prezentacji sztucznej biżuterii SEYES, pokazów makijażu zorganizowanych dzięki wspaniałej Jagodzie Bielińskiej-Rus i loterii nagród.

 

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Paniom, które postanowiły sprawić mi ogromną przyjemność i obdarować kwiatami i upominkami. To było bardzo miłe i sympatyczne choć to Wasza obecność na Forum, każdy uśmiech i dobre słowo, są najważniejsze.

 

W okresie wakacyjnym spotkania PFK są zawieszane ale już dziś zapraszam na otwarcie X sezonu spotkań we wrześniu. Do zobaczenia!

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments