KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-11-02

IV wielkie jesienne wietrzenie szaf-23 września 2016

Akcja polega na przyniesieniu niepotrzebnych ale w dobrym stanie ubrań, dodatków (torebek, butów, biżuterii), płyt i książek. Mogą one sprawić wiele radości nowym właścicielkom, a poprzednim wygospodarować miejsce w szafie lub…umożliwić upolowanie rzeczy dla siebie. Panie mogą się wymieniać albo oddawać przyniesione ubrania za drobne kwoty. Radości było bardzo wiele, panie przymierzały, porównywały, wymieniały i cieszyły się ze zdobytych ciuszków.

Kiedy emocje związane z wymianą nieco opadły, nadszedł czas na wykład Izabeli Manterys na temat: Świadome odżywianie-równowaga PH. O zdrowym odżywianiu dużo się mówi ale codziennie konsumenci popełniają wiele błędów wynikających nie tylko z niewiedzy ale też ze złych nawyków. Pani Izabela tłumaczyła, że wiele niepokojących objawów wynika ze złej diety, niezbilansowanej lub błędnie ustalonej. Zmęczenie, bóle głowy, rozdrażnienie, wysypka, przesuszenie skóry, trądzik mogą być spowodowane złej jakości produktami. Forumowiczki zadawały wiele pytań i rozwiewały wątpliwości. Wszystkie zgodnie przyznałyśmy, że postaramy się poprawić pod względem prawidłowego odżywiania.

Naszym miłym gościem był również radny Czesław Wymysło. Nie często się zdarza, że odwiedzają nas panowie dlatego jego obecność została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Pan radny nie próżnował-został zaangażowany do losowania nagród i wywiązał się z tego zadania znakomicie.

Spotkanie zakończyła loteria nagród. Co można było wylosować? Kupony rabatowe do sklepu KMS GANTOS, kosmetyki Oriflame, zaproszenia do Pizzeri RED, upominki PFK.

Kolejne spotkanie już w październiku! Zapraszam,

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments