KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-12-04

Bądź zdrowa i piękna!-27 października 2016

“Nie jesteśmy lekarzami, nie leczymy i nie diagnozujemy ale jeśli przydarzy Ci się coś złego, możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Pomożemy Ci przejść przez stres i lęk towarzyszący badaniom i walce z rakiem piersi”-takie słowa usłyszały z ust Przewodniczącej Stowarzyszenia Wspólnoty Amazonek “Feniks” forumowiczki podczas październikowego spotkania PFK. Rak to nie wyrok. Musisz się badać aby być pewną, że jesteś zdrowa. Żyjesz także dla innych…Amazonki wiedzą co mówią. One to wszystko przeszły. Myliłby się jednak ten, kto sądzi, że ich spotkania są smutne, skoncentrowane na pocieszaniu czy użalaniu się nad sobą. Nic bardziej błędnego! Amazonki to radosne, piękne i czerpiące z życia pełnymi garściami kobiety. Tą radością skutecznie zarażają innych. Przybyły na spotkanie wyposażone nie tylko w wiedzę ale i w nowe fantomy, materiały informujące o samobadaniu piersi, a nawet w …płyty z muzyką relaksacyjną. Oczywiście ich wystąpienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. Dziękujemy!

 

Kolejnym punktem programu była prezentacja kosmeceutyków. Cóż to takiego? Otóż to takie cudowne wynalazki, dzięki którym można osiągnąć efekt botoksu nie używając igły. Specyfik wyglądał bardzo niepozornie ale Jagoda Bielińska-Rus przekonywała, że nie ma większego i bardziej bezlitosnego pogromcy cieni pod oczami niż on. Jedna z pań miała możliwość wypróbować eliksir młodości w zaciszu domowej łazienki. Zapytamy o efekty następnym razem 🙂

 

O urodzie i kosmetykach panie mogą mówić bardzo długo. Ewa Foit, przedstawicielka firmy AVON przedstawiła z kolei nowości i zachęciła forumowiczki do kontaktów z konsultantakami.

 

Spotkanie zwieńczyła loteria nagród, wśród których oczywiście znalazły się kosmetyki AVON, bony rabatowe do KMS GANTOS, prezenty przygotowane przez Annę Gałuszkę z firmy Stomatologia Zdrowit Dąbrówka i upominki PFK.

Zapraszam na listopadowe spotkanie, którego głównym punktem będzie jesienno-zimowy pokaz mody Krystyny Musik.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments