KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-07-31

Depresja w wieku dojrzałym-15 marca 2019

Piekarskie Forum Kobiet nie unika tematów trudnych. Stawiamy na mądrą aczkolwiek nienachalną edukację. Takim niełatwym zagadnieniem jest depresja ludzi dorosłych. Nasz gość, Leszek Jaroszewski (psycholog, psychoterapeuta i specjalista w zakresie uzależnień) występował już wielokrotnie na Forum i jego wykłady cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tak było i tym razem.

Depresja jest chorobą, która często bywa lekceważona, a jej skutki niedoceniane. Może dotknąć każdego niezależnie od wieku, wykształcenia, pozycji społecznej i zawodowej. Nasz specjalista odpowiadał na pytania jak ją rozpoznać, jak pomagać, gdzie szukać pomocy. Czerpał z bogatego doświadczenia przedstawiając również drogi wiodące do różnorakich uzależnień, także psychicznych.

Wykład nie był jedynym punktem programu. Atrakcją był także kiermasz świąteczny. Jak zawsze przed Wielkanocą podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowują piękne ozdoby , które koniecznie należało zakupić. Takich wspaniałości nie znajdziemy w żadnym sklepie. Całkowity dochód ze sprzedaży jest przeznaczany na potrzeby uczestników WTZ.

Tradycyjna loteria nagród przyniosła wiele radości naszym forumowiczkom.

 

 

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments