KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2019-07-31

Wzory i kolory w modzie-11 kwietnia 2019

Kwiecień jest dobrym miesiącem na przegląd wiosenno-letniej garderoby. W celu ułatwienia wyboru i zorientowania się w trendach Krystyna Musik przygotowała cudowny, dwuczęściowy pokaz mody. Lato to czas wyjazdów i pakowania bagażu. Często bywa tak, że szczególnie kobietom trudno zmieścić wszystkie niezbędne szmatki. Krysia pokazała w jaki sposób skomponować garderobę tak, aby na bazie zaledwie kilku sztuk tworzyć stylizacje na różne okazje. Jak zawsze zachęcała do stawiania na kolor. Modelki prezentowały ubrania z wdziękiem i gracją, a forumowiczki nagrodziły je burzą oklasków.

Dopełnieniem pokazu była prezentacja kosmetyczna Karoliny Gumulak. Poruszyła ona problem cery naczyńkowej oraz trądziku różowatego, który występuje często u dorosłych osób. Niestety, wiele z nich nie wie jak postępować z taką skórą, jak ją pielęgnować i jak zabezpieczać przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Na koniec nagrody ufundowane przez naszych sponsorów trafiły w ręce uradowanych pań.

← Powrót

KomentarzeUwaga! Dyskusja jest moderowana raz dziennie (zwykle rano) - komentarze nie pojawiają się od razu w momencie publikacji. Komentarze nie związane z tematem posta, obraźliwe, wulgarne nie są publikowane. Jeśli nie widzisz swojego komentarza sprawdź MOJE ZASADY i REGULAMIN

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments