KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-11-12

III wielkie jesienne wietrzenie szaf-23 października 2015

Uczestniczki PFK potraktowały swap party jako okazję do pozbycia się zalegających w szafach ubrań za dużych, za małych lub takich, które się znudziły. Postanowiły podarować im nowe życie, a w zamian upolować coś dla siebie. Przybyły uzbrojone w torby i wieszaki a sala restauracji Victoria zamieniła się w salon pełen sukienek, spódnic, sweterków, żakietów, biżuterii, torebek. Wiele ubrań zmieniło właścicielki sprawiając zarówno obdarowującym jak i obdarowanym wiele radości. Tradycją jest, że wymiana jest darmowa choć dopuszczalne jest oddawanie ubrań za symboliczną złotówkę. Można odświeżyć własną szafę, a wcześniej zrobić w niej miejsce oddając niepotrzebne i nienoszone od dłuższego czasu rzeczy. Warunek jest jeden: ubrania i przedmioty muszą być w dobrym stanie.

Nie była to jedyna atrakcja spotkania. Dla pań ceniących sobie zdrowe odżywianie, firma NaturHouse przygotowała prezentację dotyczącą odchudzania, zmiany nawyków żywieniowych jesienią, informacje jakie warzywa i owoce wybierać i dlaczego warto kontynuować aktywność fizyczną także jesienią i zimą.

Na koniec dzięki hojnym sponsorom, wiele pań otrzymało upominki. A były to: niespodzianki od firmy NaturHouse, kosmetyki Oriflame, kupony rabatowe do KMS Gantos, prezenty od firmy Tupperware i prezenty PFK.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments