KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2015-10-14

Kręgosłup teoretycznie i praktycznie-25 września 2015

Temat „Zdrowy kręgosłup teoretycznie i praktycznie” okazał się dobrym wyborem. Trudno znaleźć osobę niezależnie od wieku, która nigdy nie skarżyła się na dolegliwości związane z bólem kręgosłupa. Grzechów na sumieniu mamy jednak sporo: brak odpowiedniej dawki ruchu, złe nawyki, dźwiganie ciężarów. Dodatkowo prace domowe powodują, że na uciążliwości skarżą się głównie kobiety. Monika Tiffert właścicielka Centrum Synergia z Chorzowa wraz z terapeutką Anną Górniak zapoznały panie z anatomią i fizjologią kręgosłupa, opisały najczęściej  występujące dolegliwości i rozwiązania ergonomiczne w życiu codziennym. Uczestniczki pilnie śledziły informacje obrazujące jak siadać i wstawać prawidłowo, jak podnosić ciężary itp. Odważne panie miały możliwość wypróbowania profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji. Forumowiczki korzystały z okazji i zadawały naszym specjalistkom wiele pytań.

 

Kolejnym punktem programu była krótka prezentacja produktów firmy Tupperware. Panie zapoznały zainteresowane z nowościami katalogowymi i możliwościami jakie dają naczynia i sprzęt w codziennych pracach kuchennych.

 

Spotkanie zakończyła loteria nagród, wśród których były zaproszenia do Centrum Synergia, produkty firmy Tupperware, kosmetyki firmy Oriflame, bony rabatowe do sklepu KMS GANTOS i upominki od PFK.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments