KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-31

Jubileusz MOSiR

   Z okazji piętnastolecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się (nie mogło być inaczej) rekreacyjny turniej siatkówki. W tej kameralnej imprezie zagrały cztery drużyny: Urzędu Miejskiego, Klubu Abstynenta “Piątka”, zespół Turzańskiego, czyli UMWETU oraz oczywiście gospodarze – MOSIR.
   Niespodzianek jednak nie było. Zawodowcy z KA Piątka nie dali nikomu szans i wygrali wszystkie mecze. Drugie miejsce po wyjątkowo zaciętym pojedynku z MOSiR-em zajęli urzędnicy, a na szarym końcu uplasował się zespół UMWETU. Choć z drugiej strony, byliśmy… o krok o podium.
   Trzeba wziąć pod uwagę także fakt, że nasz zespół był chyba jedyną, w pełni amatorską ekipą, która po raz pierwszy grała w takim składzie. Poza tym tylko my zdecydowaliśmy się wystawić przedstawicielki płci pięknej. To miała być zabawa i była. Chociaż umiejętnościami technicznymi i zgraniem nie dorównywaliśmy rywalom – woli walki nam nie brakowało. Graliśmy do końca, starając się zdobyć kolejne punkty. Walczyliśmy jak młode wilki.
   W zespole UMWETU z powodu kontuzji nie wystąpiła Sława Umińska. Obowiązki zawodowe nie pozwoliły na udział także Tomaszowi Wesołowskiemu. Z Krzysztofem Turzańskim zagrała za to Agata Chromy (uczestniczka tegorocznych wyborów Miss Piekar Śląskich), Katarzyna Turzańska, Jerzy Spindel, Mariusz Kurzątkowski (radny z Bytomia), Krzysztof Nieroba i Michał Karoń.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments