KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-05-06

Magia dodatku-22 kwietnia 2016

Co się nosi tej wiosny i co się będzie nosić latem? Zawsze modny jest umiar i umiejętność doboru biżuterii, torebek czy butów. Krystyna Musik wciąż powatarza, że dobrze ubrana kobieta wcale nie musi dysponować wieloma szafami wypełnionymi ogromną ilością ubrań. Podczas pokazu pokazała, że ta sama sukienka może być zarówno doskonałym strojem do biura jak i kreacją wieczorową. Zmiana naszyjnika, szpilki, wieczorowa kopertówka-i już możemy iść na wieczorną imprezę prosto z pracy.

 

Na wybiegu królowały barwne kreacje-w tym sezonie nosimy ubrania we wzory, głównie kwiatowe. Dla minimalistek-zestawy jednokolorowe (sukienka+żakiet lub spódnica+żakiet). Ciekawą propozycją był zestaw sukienka+płaszczyk uszyte z tego samego materiału. Jednak nic tak nie zdobi kobiety jak piękny uśmiech i wdzięk. Ani jednego, ani drugiego nie brakowało naszym pięknym modelkom.

 

W przerwie pokazu zaprezentowało się piekarskie stowarzyszenie “Szklany Mur”. Kwiecień jest miesiącem poświeconym tematyce autyzmu-wciąż jeszcze mało znanego i budzącego niepokój. Zupełnie niesłusznie. O problemach z jakimi zmagają się rodzice dzieci autystycznych, o sposobach radzenia sobie z nimi, o sukcesach, zrealizowanych projektach, a nawet wizycie w Hiszpanii opowiadały dwie cudowne kobiety Aleksandra Feliszowska-prezes i Aleksandra Jakubczyk wiceprezes stowarzyszenia. Panie nie przyszły z pustymi rękami, przyniosły pyszne tapas jako nawiązanie do odbytej podróży do Hiszpanii, na zaproszenie w ramach realizowanego projektu przez stowarzyszenie. Forumowiczkom bardzo smakowało.

 

Spotkanie zakończyła loteria nagród, wśród których były prezenty od NaturHouse, Oriflame, wyroby wiklinowe, kosmetyki, a nawet 2 zaproszenia do pizzerii RED (ul. Jana Pawła II 24 w Piekarach Śląskich).

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments