KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2016-07-04

Smacznie i zdrowo-20 maja 2016

Bożena Wiokała, niezwykle ciekawie i dynamicznie przekonywała, że kuchnia nie musi być miejscem ciężkiej pracy i katorżniczych prób ugotowania czegoś jadalnego. Przygotowywanie potraw może być kulinarną przygodą i atrakcją także dla dzieci. W czasie prezentacji nie zabrakło opisów praktycznego zastosowania produktów Tupperware, przedstawienia nowości m.in. na piknik oraz gamy produktów dla dzieci. Forumowiczki zostały poczęstowane przepysznymi lodami przygotowanymi błyskawicznie przez przedstawicielki firmy. Smakowały wyśmienicie.

 

A jeśli o jedzeniu mowa, to warto przypomnieć jak codziennie dbać o higienę jamy ustnej. To zagadnienie przybliżyła Anna Gałuszka z Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu. Odpowiadała na pytania czym jest próchnica zębowa, jak z nią walczyć, czy marchewka czyści zęby i co ma wspólnego próchnica z zawałem serca. Sprawą oczywistą jest, że piękne zęby są marzeniem każdej kobiety, a nic tak nie dodaje uroku jak uśmiech. Pani Anna jest wszechstronnie utalentowana, w wolnych chwilach tworzy piękną, sztuczną biżuterię. Obiecała, że jeszcze zawita na spotkania PFK.

 

Forum jak zwykle zakończyła loteria nagród, wśród których były 2 zaproszenia na koncert Mirka Szołtyska, kupony rabatowe do KMS GANTOS, zaproszenia do restauracji-pizzeri RED, produkty Tupperware, upominki PFK oraz kosmetyki Oriflame.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments