KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-09-07

Muzyczna bitwa

Chcemy poznać, posłuchać i wypromować piekarskie zespoły muzyczne. Każdy z nich zaprezentuje trzy wybrane przez siebie kawałki. My je nagramy i podamy ocenie internautów. Chcemy stworzyć też niepowtarzalny zapis imprezy. No i do tego przedstawimy wszystkie kapele w gazecie.

Jesteśmy po spotkaniu organizacyjnym w sprawie I Przeglądu Piekarskich Kapel “Muzyczna bitwa”. I niespodziewanie wszystkie problemy techniczne udało się rozwiązać niemal od ręki. W tym miejscu serdeczne podziękowania dla akustyków z OK Andaluzja, a także zespołu One Face, który udostępni perkusję i piec basowy oraz grupy Ice Wind, która zapewni odsłuchy dla wszystkich uczestników festiwalu.

Na scenę zespoły wyjdą w następującej kolejności: SoulCatcher, Fringe Cafe, One Face, Alcatraz, Explain, Soundproof, Mechanics, SO, Ice Wind, Retrospekcja, Droga Ewakuacyjna i Full Light. Zaczynamy o godzinie 15.00 i bawimy się do wieczora.

Każdy zespół ma swoje 15 minut i trzy utwory do zaprezentowania. A my to wszystko nagrywamy, filmujemy i udostępniamy szerokiej widowni. To Wasze głosy zdecydują o tym kto otrzyma nagrodę główną. A nagrodą jest nagranie profesjonalnego teledysku i indywidualny koncert.

Imprezę organizujemy w ramach projektu UMWETU wraz ze Stowarzyszeniem Komitet Obywatelski. I sami ją finansujemy. Bo uważamy, że warto.

Pozostaje zaprosić na Muzyczną Bitwę! Sobota, 17 września, godzina 15.00 w OK Andaluzja. Gwarantuję, że emocji nie zabraknie. Wstęp wolny. Zapraszam.

 

Na koniec informacja dla zespołów dotycząca terminów prób w sobotę 17 września:

10.00 – Soundproof

10.30 – Explain

11.30 – Mechanics

12.00 – SO

12.30 – Droga Ewakuacyjna

13.00 – Ice Wind

13.30 – Alcatraz

14.00 – Fringe Cafe

14.30 – Soulcautcher

15.00 – ZACZYNAMY ZABAWĘ

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments