KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-29

(Nie) oficjalne otwarcie

Młodzież z Miejskigo Gimnazjum nr 3 okazała się agresywna i bezwzględna. W meczu otwarcia – na szkolnym boisku do siatkówki plażowej – gimnazjaliści sprawili srogie lanie zespołowi UMWETU. Nie mieliśmy najmniejszej szansy… 15:7, 15:12 i 15:7. Od razu widać, że szkoła stawia na siatkówkę. Zresztą nauczyciele przyznali, że to ich ukochany sport…

Na swoje usprawiedliwienie możemy tylko dodać, że graliśmy bez przygotowania z najlepszymi siatkarzami szkoły, wyłonionymi w turnieju przygotowanym na “oficjalne” otwarcie. No i jest jeszcze jedna okoliczność łagodząca. Młodzież na tym boisku trenuje nie tylko w czasie wolnym, ale także podczas zajęć wychowania fizycznego. Na otarcie łez dostaliśmy dyplomy pocieszenia…

W drużynie Krzysztofa Turzańskiego zagrali: Sława Umińska, Tomasz Wesołowski (z Birgit), Łukasz Ściebiorowski i Zenon Nowakowski. Warto dodać, że piłkę do siatkówki plażowej ufundował szkole Czesław Wymysło.
Drużyna gospodarzy to zwycięska drużna dziewcząt: Aneta Salga i Nikola Rzeźnicka oraz najlepsi chłopcy: Szymon Wilczek i Marcin Pietryga.

No cóż… Młodzieży pozostaje nam złożyć serdeczne gratulacje i pogrozić. Następnym razem nie pójdzie Wam już tak łatwo! Będziemy trenować i w końcu damy Wam łupnia.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments