KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-KAJDAN

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-31

Obywatelska lista sprzeciwu

   W ramach projektu UMWETU zbieramy podpisy w formie tradycyjnej, wkrótce będzie można wypowiedzieć się w temacie w formie elektronicznej. Zamieszczam link do pliku. Każdy z Państwa może pobrać i wydrukować listę. Wypełnione przesyłać można do radnej Sławy Umińskiej na adres biura Rady Miasta – ul. Bytomska 84, lub zostawić osobiście w pokoju 301 lub 304 Urzędu Miasta.

Treść sprzeciwu jest krótka:
 ” Wyrażam stanowczy protest wobec projektu Ministerstwa Infrastruktury zakładającego brak zwolnienia z opłaty za przejazd odcinkiem autostrady A1 przebiegającej przez Piekary Śląskie. Ten fragment autostrady powinien być traktowany jako droga wewnętrzna aglomeracji służąca mieszkańcom do przemieszczania się w obrębie miast.”

   W imieniu przedstawicieli projektu UMWETU radna Sława Umińska złożyła na ręce prezydenta kilkaset podpisów mieszkańców Piekar Śląskich wyrażających protest wobec planu Ministerstwa Infrastruktury zakładającego wprowadzenie opłaty za przejazd odcinkiem autostrady A1 przebiegającej przez nasze miasto. To taki nasz symboliczny wkład w starania władz miasta o bezpłatny przejazd tym odcinkiem autostrady.

 

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments