KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-30

Regulamin Miss Piekar Śląskich

Miss Piekar Śląskich to impreza organizowana przez Piekarskie Forum Kobiet i “Przegląd Piekarski”. Za całość odpowiada Sława Umińska i Krzysztof Turzański.

 

Warunki uczestnictwa:
1) Wiek: od 17-30 lat
2) Wysłanie zgłoszenia

 

UWAGA!
W przypadku dziewcząt w wieku 17 lat – wymagana zgoda rodziców.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ujawnienie oraz publikację swoich danych osobowych i swojego wizerunku (a więc zdjęć i filmów) w “Przeglądzie Piekarskim”, stronach internetowych i innych mediach, a także na ich wykorzystanie podczas tworzenia kalendarza Miss Piekar i innych publikacji okazjonalnych.

 

Wyboru Miss Piekar Śląskich dokonuje podczas wielkiej gali jury w składzie ustalonym przez organizatora oraz publiczność. Swoją miss wybierają także Czytelnicy Przeglądu Piekarskiego oddając głosy na kuponach konkursowych załączonych do miesięcznika.

Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną lub pocztą na adres redakcji. Zgłoszenie musi zawierać Imię oraz Nazwisko uczestniczki, dwa zdjęcia (portret oraz cała sylwetka), adres, telefon kontaktowy oraz zgodę na publikację danych osobowych i wizerunku kandydatki do nagrody.

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments