KRZYSZTOF TURZAŃSKI
SŁAWA UMIŃSKA-DURAJ

Krzysztof Turzański Sława Umińska-Duraj

2011-03-29

Zdrowa w jesieni życia-25 marca 2011

  Złowrogo brzmiące słowa takie jak klimakterium, przekwitanie, menopauza zostały przez Panią Doktor odczarowane. Jesieni życia nie należy się bać, jest to kolejny etap, do którego należy się jednak dobrze przygotować aby móc czerpać radość i być spełnioną mamą, babcią lub po prostu osobą świadomą, że jeszcze wiele przed nią. Obawy, lęki i wątpliwości może i powinien rozwiać dobry lekarz ginekolog; często strach kobiet wynika z niewiedzy i przesądów, a przecież współczesna medycyna oferuje wiele rozwiązań mogących znacznie załagodzić fizjologiczne objawy przekwitania.

Panie na ogół dbają o makijaż, fryzurę, modne ubrania i buty, a zapominają, że to wszystko na nic, jeśli zaniedbamy profilaktykę np. badanie piersi, cytologię i regularne wizyty u ginekologa.

Pani Joanna Majchrzak w sposób niezwykle przystępny i z dużą dawką humoru tłumaczyła, wyjaśniała i rozwiewała wątpliwości. Uczestniczki PFK korzystając z obecności miłego i kompetentnego gościa nie wahały się pytać i prosić o wyjaśnienia. Osobiście bardzo cieszę się, że Pani Doktor przyjęła nasze zaproszenie; w ten sposób, oprócz dostarczania zabawy i rozrywki, Forum edukuje i poszerza wiedzę.

Spotkanie zakończyła loteria nagród, wśród których były bony rabatowe do sklepu KMS GANTOS, zaproszenia do Lawendowej Grządki, koszulki damskie z nadrukami i upominki PFK.

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie 15 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 w restauracji FARAON (ul. Miarki 23). W programie prezentacja i możliwość zakupu wykonanych ręcznie ozdób świątecznych, nauka pakowania prezentów, dekoracja stołu wielkanocnego, ręcznie robiona biżuteria, prezentacja produktów firmy Betterware i wiosenna oferta Kredyt Banku.

 

← Powrót

Komentarze0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments